ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вітчизняний виробник розробив багатоцільовий БПЛА, здатний виконувати польоти за будь-якої погоди

Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 3 хв. 17 Червня 2021, 19:11

На ХVІI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2021» українська компанія UKRJET представила свій варіант ударного безпілотного авіаційного комплексу.

За словами головного інженера компанії Ігоря Крамаренка, багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс UJ-22 AIRBORNE призначений як для авіарозвідки, так і для знищення наземних цілей. На борту в нього встановлений фотоапарат 64 мегапікселей, який у реальному режимі часу передає на наземну станцію знімки з прив’язкою до місцевості. UJ-22 є носієм боєприпасів: шість гранат РПГ-7 ВМ, або чотири 82-мм мінометні міни. Точність влучення в ціль з дистанції 700 метрів має погрішність до 10 метрів, а це для некерованих боєприпасів досить високий результат.

Цей безпілотник може перебувати у повітрі до 6 годин в екстремальних погодних умовах. На борту встановлений стартер-генератор, система автопілотування, яку розробили спеціалісти компанії. Дальність радіозв’язку з оператором забезпечується на відстані до 100 кілометрів. Якщо в зоні баражування UJ-22 не виявив противника або знайшов незначну ціль, БПЛА повертається і скидає в безпечному місці невикористані боєприпаси. Проте передбачена можливість і приземлення разом з ними, — розповідає  Ігор Крамаренко. — Передача фотографій у реальному часі має свої переваги над відеозйомкою, тому що ми можемо детально бачити рельєф землі з роздільною здатністю до 5 сантиметрів на піксель.

Для протидії системам РЕБ на борту БПЛА встановлено інерціальну систему компанії «Ксенс», яка дозволяє виконувати політ без GPS із введенням необхідних координат.

UJ-22 AIRBORNE розроблений за всіма канонами безпілотної авіації, широко використовується за кордоном. У компанії працюють учасники бойових дій на Сході України, які здійснювали польоти в районі бойових дій і добре знають, що необхідно кінцевому користувачу.

— Боєприпаси, які використовують UJ-22, наша армія має у достатній кількості. Ми лише на них установлюємо оперення. Таку операцію можна здійснювати й у польових умовах. Зліт та посадка здійснюються в напівавтоматичному режимі, для злету необхідний майданчик в 100 метрів, але, як показала практика, і 50–60 метрів достатньо. У комплекті комплексу йде два або три літаки відповідно до побажань замовника, — зазначив Ігор Крамаренко. — Для виробництва одного комплексу (це наземна станція і два літаки) необхідно до 2-х місяців. Для навчання оператора достатньо одного місяця, щоб він впевнено міг виконувати свою роботу. Політ може відбуватись як в автоматичному режимі, так і під ручним керуванням.

Основні тактико-технічні характеристики БпАК UJ-22 AIRBORNE

Радіус дії з передачею даних в режимі реального часу, км: 100

Максимальний радіус дії (автономний режим), км: 800

Максимальна швидкість, км/год — 160, мінімальна — 90

Висота польоту, м: мінімальна — 50, максимальна — 6000

Максимальна тривалість польоту, год.: 12

Час розгортання комплексу, хв: 10

Середній час підготовки для повторного пуску, хв: 3

Зовнішній екіпаж, осіб: 4

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
ППО та потреби на зиму: Денис Шмигаль зустрівся з делегацією НАТО на чолі з послом США

ППО та потреби на зиму: Денис Шмигаль зустрівся з делегацією НАТО на чолі з послом США

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч із делегацією НАТО на чолі з постійним представником США при Альянсі Метью Вітакером.

Трагедія на Чернігівщині: двоє чоловіків загинули, один поранений через детонацію російського БПЛА

Трагедія на Чернігівщині: двоє чоловіків загинули, один поранений через детонацію російського БПЛА

У Ніжинському районі Чернігівської області під час проведення польових робіт здетонував залишений російський безпілотний літальний апарат.

«Червона мітка» видала ціль: Signum знищив КСП окупантів на Лиманському напрямку

«Червона мітка» видала ціль: Signum знищив КСП окупантів на Лиманському напрямку

Пілоти батальйону Signum влучним ударом знищили контрольно-спостережний пункт (КСП) окупантів на Лиманському напрямку, виявивши його завдяки характерному «червоному маркеру», поміченому під час аеророзвідки.

СБУ затримала 18-річного агента рф, який встановлював «відеопастки» на ешелони ЗСУ

СБУ затримала 18-річного агента рф, який встановлював «відеопастки» на ешелони ЗСУ

Викрито російського агента, який розставляв «відеопастки» на об’єктах Укрзалізниці у Полтавській та Кіровоградській областях, щоб шпигувати за військовими ешелонами.

«Напився — похмелився — підписав контракт»: сповідь п’яного добровольця армії рф

«Напився — похмелився — підписав контракт»: сповідь п’яного добровольця армії рф

Напився, підписав контракт і пожалів одразу — полонений окупант, захоплений десантниками 79-ї бригади розповів, який вигляд має армія рф зсередини.

«51 день без міфів» — інструктор розкрив, що на БЗВП правда, а що вигадка

«51 день без міфів» — інструктор розкрив, що на БЗВП правда, а що вигадка

Міністерство оборони України опублікувало відео, у якому інструктор навчального центру розповідає, які міфи поширюють про базову загальновійськову підготовку (БЗВП), і що з цього насправді є правдою.

ВАКАНСІЇ

Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Розвідник військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

військовослужбовець ( не вагайся, а зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---