ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харчування у Гончарівському: реалії та фейки

Прочитаєте за: 4 хв. 17 Червня 2021, 11:39 52

Нещодавно у ЗМІ була поширена інформація щодо поганого харчування на Гончарівському полігоні. Чи відповідає вона дійсності або навпаки є такою, що паплюжить авторитет українського війська, розбирався кореспондент АрміяInform.

Автор допису у Фейсбук, на якого і посилаються різні Інтернет-видання, скаржиться на погане харчування й додає відповідні фото. Проте у Гончарівському це взагалі заперечують.

– В їдальні нашої бригади харчуються всі військовослужбовці, які проходять службу в Гончарівському гарнізоні. Проте фото та інформація про погане харчування, які зроблені та розповсюджені у соцмережах, не мають жодного стосунку до нашої їдальні. Водночас автор такого повідомлення, можливо і гадки не мав про те, що своїм вчинком він лише підриває авторитет військових з нашого військового містечка, адже в його матеріалі зазначено саме Гончарівський полігон, – повідомила очільниця пресслужби окремої танкової бригади Світлана Холодьон.

Неподалік Гончарівського постійно відбуваються збори, бойові злагодження й інші заходи бойової підготовки, в яких беруть участь військові з інших куточків України. Наразі там теж тривають навчальні збори оперативного резерву першої черги на базі однієї з бригад. Тож кореспондент АрміяInform відвідав наметове містечко, аби дізнатися, чи дійсно в цьому підрозділі є проблеми з харчуванням.

– Ми вже знаємо, що в соцмережах з’явилося повідомлення, що на Гончарівському полігоні має місце неякісне харчування. Фото з їжею, які присутні у матеріалі, справді зроблені у нашій польовій їдальні, проте ця інформація неправдива. Насамперед людина, яка її розповсюдила, взагалі не є військовослужбовцем нашої частини. І, звісно, ганебний текст під цими фото сприймається читачами з негативного боку, хоча персонал їдальні готував страви та робив розкладку продуктів відповідно до визначених вимог. Тут їжу готують не в стаціонарній їдальні, а в польових умовах, і, звісно ж, не за каталогом, де передбачена велика різноманітність страв. У наметовому містечку тут всі їдять разом як офіцери, так і резервісти з контрактниками. Нарікань на їжу жодного разу не було. А найголовніше, що деякі журналісти, не з’ясувавши правдивість такої інформації, одразу ж її опублікували, – розповів начальник служби зв’язків із громадськістю окремої бригади охорони Генерального штабу лейтенант Іван Цапенко.

Водночас у соцмережах поширюється інформація, де резервісти спростовують те, що харчування в їхньому підрозділі перебуває на незадовільному рівні.

За словами воїнів бригади, їжа, яку готують на полігоні, якісна і смачна.

– Як для мене – супи, борщі нормальні, перловку, можливо не всі полюбляють, проте вона добре приготовлена. Пряники, печиво, цукерки, чай. Загалом за 2 тижні нічого поганого про їжу сказати не можу, – зазначив резервіст Артем Шабаш.

– Тут дуже добре харчування, від сніданку і до вечері всього завжди вистачає. Сам береш, що хочеш. Усе смачне… Компоти з сухофруктів, чай з лимоном тощо. Хоча серед такої кількості людей, зрозуміло, хтось може бути чимось незадоволений, – розповів  резервіст Петро Сивак.

– Я вперше на військових зборах, і їжа – це перше, на що звернув увагу. Я вдома стільки не їм, скільки тут. До потрапляння сюди, навіть не знав, що військовим виділяють солодощі. Насправді, як на мене, на такі збори не треба брати резервістів, які не мотивовані, які не хочуть навчатися й взагалі тут бути. На мою думку, слід робити інтенсивнішим навчання шляхом збільшення навантажень, адже такі збори – рідкісна можливість для тих, хто не перебуває у Збройних Силах, підняти свої кондиції. Що стосується їжі, логістики, чистоти – все влаштовує. Дуже приємно, що відношення командного складу тут до резервістів – як до дорослих та поважних людей, – розповів резервіст Єгор Соболєв.

Тож, з огляду на всі обставини, можна зробити висновок, що інформація, розповсюджена у соцмережах щодо поганого харчування військових як у Гончарівському гарнізоні, так і поблизу нього, виявилася неправдивою. І вже незабаром АрміяInform розповість про особливості харчування військових у пункті постійної дислокації, зокрема у Гончарівському.

⚠ Нагадаємо, що АрміяInform проводить ревізію на армійській кухні:

Якщо ви чимось не задоволені (або задоволені, впевнені і такі будуть) надсилайте впродовж 2-3 днів фото своїх сніданків, обідів та вечерь. Побачимо, де насправді є проблеми на солдатській кухні. Наші журналісти завітають до вашої військової частини з цими фото. Ми знаємо як вплинути на ситуацію.

Чекаємо на ваші фотолисти за адресою: [email protected]. Вказуйте лише номер вашої частини. Анонімність, конфіденційність гарантуємо.

18
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Репортаж