ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ексфутболіст «Дніпра» Роман Зозуля отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Новини Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2021, 20:28

Ексфутболіст «Дніпра», патріот і волонтер Роман Зозуля отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Указ про його нагородження підписав Президент України Володимир Зеленський 10 вересня 2020 року, проте Роман отримав нагороду лише тепер.

— У якому б куточку світу не був, завжди гордо кажу, що я — українець. І сьогоднішня нагорода — орден «За заслуги» ІІІ ступеня — для мене надзвичайно цінна. Щиро вдячний Президенту Володимиру Зеленському за відзнаку, — написав у себе на сторінці в соцмережі Роман Зозуля.

Зазначимо, що Роман Зозуля у 2015 році став засновником благодійного фонду «Народна армія», який надає допомогу та підтримку захисникам України в пунктах постійної дислокації та на передовій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Печенізька дамба тривалий час є об’єктом системних російських атак. Ворог намагався влучити по ній іранськими «Шахедами», авіабомбами КАБ, ракетами різних типів, «Молніями» та FPV-дронами.

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Бійці батареї артилерійської розвідки  Ares 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка атакували російську логістику.

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Покровському (27 разів), Костянтинівському та Гуляйпільському напрямках (по 13).

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Бійці батальйону безпілотних систем Fatum 60 механізованої Інгулецької бригади влучили легковий автомобіль з повним кузовом окупантів.

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді ДШВ ЗСУ пояснюють, що раніше переведення могло тягнутися пів року.

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Начальник електpостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Стаpший стpілець-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 52000 до 120000 грн

Вся Україна

219 ОБ 125 ОБр ТРО СВ ЗСУ

--- ---