ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністерство оборони України передало Фонду держмайна три готелі для подальшої приватизації

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Червня 2021, 12:31
Готель «Козацький» знаходиться на Майдані Незалежності в Києві

Міністерство оборони України передало на приватизацію три готелі – це ДП «Готель «Власта» у Львові, «Братислава» у Кривому Розі та «Козацький» у Києві.

Про це повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко під час виступу на всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів» в Києві.

«Цими трьома готелями володіє Міністерство оборони України. Навіщо взагалі Міністерству оборони готелі, які є для них неприбутковими?.. Їх треба передавати до Фонду держмайна і далі віддавати на приватизацію. Саме це і відбулося вчора. Дуже дякуємо Міністру оборони України. Вже направлено листи до Фонду держмайна і найближчим часом ці об’єкти підуть на приватизацію», — сказав Кирило Тимошенко.

За його словам,  Держфіскальна служба передасть ФДМ два непрофільні активи — рекреаційний центр «Чарівні озера» в селі Майдан Львівської області та оздоровчий комплекс «Сосновий Бір» в смт Ворзель у Київській області.

Крім цього, Міністерство молоді та спорту передасть на приватизацію комплекс будівель та споруд площею 3,9 тис. кв м на перетині вулиць Велика Васильківська та Саксаганського в Києві.

Нагадаємо, що в держбюджеті на 2021 рік доходи від приватизації заплановані на рівні 12 млрд грн. Одним з перших об’єктів великої приватизації, які в цьому році планує продати Фонд держмайна, є АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники Чопського загону затримали 49-річного закарпатця, який видавав себе за рибалку, щоб дістатися Словаччини.

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Кулеметник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Оператор БПЛА (за контрактом у ЗСУ)

від 20100 до 170100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---