ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент України обговорив із Єнсом Столтенбергом агресію РФ і майбутній саміт НАТО

Новини
11 Червня 2021, 8:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови поінформував Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про безпекову ситуацію на Донбасі та збереження суттєвої військової загрози через скупчення російських військ навколо України.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

Глава держави висловив сподівання, що під час саміту НАТО 14 червня будуть предметно розглянуті питання російської агресії та дієвих кроків для її стримування.

Президент України подякував Генеральному секретарю за послідовну підтримку з боку НАТО суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Він окремо наголосив на важливості для України підтвердження у рішеннях цьогорічного саміту НАТО політики «відкритих дверей» Альянсу та чинності рішення Бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо ПДЧ для нашої країни.

Володимир Зеленський також поінформував Єнса Столтенберга про реформи у сфері безпеки й оборони та подякував за підтримку НАТО в імплементації цих реформ.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Майстер-акумуляторник відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Командир танкового взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Артилерист (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Бойовий Медик Підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область