ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кабмін врегулював питання застосування зброї і техніки ВМС у мирний час

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2021, 17:11

Кабінет Міністрів України вніс зміни до відповідної урядової постанови та вдосконалив порядок застосування бойової техніки та зброї військовослужбовцями ВМС ЗСУ у мирний час у разі виконання ними завдань з охорони підводного простору в межах територіального моря України.

Такі зміни ухвалені сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомляє Укрінформ.

«Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2008 року №1007» розроблено з метою вдосконалення порядку застосування бойової техніки, зброї з’єднаннями, військовими частинами, підрозділами і військовослужбовцями Військово-Морських Сил ЗС України у мирний час та в особовий період (крім періоду дії воєнного стану) у разі виконання ними завдань з охорони підводного простору в межах територіального моря України», – йдеться в пояснювальній записці до постанови.

Як зазначається, ці зміни запроваджуються у зв’язку з прийняттям 4 березня 2020 року закону України «Про національну безпеку».

Проєктом постанови передбачено: удосконалення порядку застосування бойової техніки, зброї з’єднаннями, військовим частинами, підрозділами і військовослужбовцями ВМС ЗСУ; розподіл повноважень між Головнокомандувачем ЗСУ та Генеральним штабом ЗСУ щодо права ухвалення рішення на застосування зброї; надання прав командувачу Морського командування ухвалювати рішення про застосування зброї для здійснення попереджувального бомбометання та гранатометання.

Реалізація постанови не потребує витрат із державного чи місцевого бюджетів.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Понад 900 окупантів, 6 танків і 2 ББМ: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

Понад 900 окупантів, 6 танків і 2 ББМ: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 910 військових вбитими та пораненими.

Простота в експлуатації та висока точність: у США тестують нові автономні підводні дрони

Простота в експлуатації та висока точність: у США тестують нові автономні підводні дрони

Морська піхота США провела практичні навчання із новими автономними підводними апаратами JaiaBot.

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4458

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Капелан

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---