ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У День Незалежності в Києві відбудеться парад військ з прольотом авіації та артилерійським салютом

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Червня 2021, 13:35

До 30-ї річниці Незалежності в Києві проведуть військовий парад за участю авіації. Відповідний план заходів із підготовки та відзначення Дня прапора та Дня Незалежності України затвердив Кабінет Міністрів.

«24 серпня 2021 р. організувати та провести з нагоди 30-ї річниці Незалежності України урочистого концерту та параду військ на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності (з прольотом авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів)», – йдеться у документі, оприлюднено на Урядовому порталі.

Згідно з планом заходу, крім параду, у Києві на Михайлівській площі та Володимирському проїзді покажуть зразки сучасної військової техніки та озброєння.

Відповідальними за це визначено Міноборони, МВС, МКІП, СБУ, Управління державної охорони, Національну гвардію, Адміністрацію Держприкордонслужби, ДСНС, Держспецзв’язку, Національну поліцію, Мінветеранів, Київську міську держадміністрацію.

Крім того, буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро (Київський річковий вокзал, Труханів острів).

У цей день також запланований артилерійський салют на Трухановому острові у столиці.

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту (мис Малий фонтан і Морський вокзал) відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і суден, а також пройде проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Відбудуться також церемонії покладання квітів у м. Києві та інших населених пунктах до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та хвилини мовчання.

Читайте нас в Telegram
У Нікополі через удари дронів та артилерії семеро постраждалих
У Нікополі через удари дронів та артилерії семеро постраждалих

Вдень 6 квітня росіяни атакували Нікополь FPV-дронами та артилерією, внаслідок чого семеро людей постраждали.

За тиждень 7-й корпус ліквідував у межах Покровської агломерації понад 340 російських штурмовиків
За тиждень 7-й корпус ліквідував у межах Покровської агломерації понад 340 російських штурмовиків

Минулого тижня підрозділи 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ знищили у своїй смузі відповідальності в межах Покровської агломерації 342 ворожих штурмовиків.

Безжально зламав пʼяту українцю: повідомлено про підозру псковському десантнику
Безжально зламав пʼяту українцю: повідомлено про підозру псковському десантнику

Головне слідче управління Національної поліції 24 березня повідомило про другу підозру за ст. 438 КК України російському десантнику, який уже має вирок.

ВМС ЗСУ показали удар по буровій установці «Сиваш» у Чорному морі
ВМС ЗСУ показали удар по буровій установці «Сиваш» у Чорному морі

Військово-Морські Сили ЗС України разом із Силами безпілотних систем уразили ворога на буровій установці «Сиваш».

«Контракт 18-24» тепер і для операторів НРК: до своїх лав запрошує 92 ОШБр
«Контракт 18-24» тепер і для операторів НРК: до своїх лав запрошує 92 ОШБр

92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка запрошує стати оператором НРК за програмою «Контракт 18-24».

Ворожі дрони атакували Харків: постраждав водій автобуса
Ворожі дрони атакували Харків: постраждав водій автобуса

Вдень 6 квітня російські безпілотники атакували місто Харків.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Суми

73 батальйон

Офіцер штабу, зв’язківець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

--- ---