ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські армійці знову найкращі на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2021, 17:41 2

Як повідомляла АрміяІnform, у ці дні у місті Осієк (Хорватія) відбувається чемпіонат Європи зі стрільби кульової. Наші українські спортсмени тут дуже вдало виступають. І підтвердженням цьому – чергове «золото» та «срібло» у стрільбі з пістолета у змішаних парах.

До речі, вперше в історії чемпіонату були розіграні нагороди у  швидкострільній стрільбі з пістолета по 5 мішенях серед змішаних пар. До цього часу ця вправа була виключно чоловіча. Кожна з команд могла виставити дві пари учасників, і обидві українські двійки, які сформували представники Національної гвардії України та Збройних Сил України увірвались до фіналу, лишивши позаду росіян та італійців. Зрештою, перемогу і золоті нагороди здобули спортсмени ЗС України: старшина Юлія Коростильова та майор Олександр Петрів, «срібло» в Анастасії Німець та Володимира Пастернака.

 

Наразі лідером української збірної на цьому чемпіонаті є представниця Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України старшина Юлія Коростильова, у якої в здобутку дві золоті нагороди.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram