ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Литва надасть Україні додаткову допомогу на потреби української армії

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2021, 8:32 0

Литва планує надати додаткову допомогу на потреби Збройних Сил України. Про це заявив міністр національної оборони Литовської Республіки Арвідас Анушаускас під час зустрічі з Секретарем РНБО Олексієм Даніловим, повідомляє пресслужба РНБО.

Під час візиту Олексій Данілов обговорив із Арвідасом Анушаускасом практичні питання двостороннього безпекового співробітництва. 

Так, за словами Арвідаса Анушаукаса, Литва планує надати Україні додаткову допомогу на потреби української армії.

Сторони відзначили, що за останні роки практична співпраця між Україною та Литвою значно поглибилася, зокрема, у питаннях обміну досвідом із українськими військовими та їхньою участю у спільних з НАТО військових навчаннях.

За словами Олексія Данілова, Україна зацікавлена у проведенні спільних із НАТО навчань «у максимальній кількості».

Окремо сторони також обговорили питання щодо можливості включення спільної Литовсько-польсько-української бригади в офіційні документи НАТО з можливим подальшим залученням військових з інших держав-членів НАТО до спільних навчань з цією бригадою.

Також Секретар РНБО України подякував литовській стороні за допомогу в питанні реабілітації та лікуванні українських бійців, поранених на сході України. 

«Ми дуже цінуємо допомогу, яка йде від серця й душі», ‒ наголосив Олексій Данілов.

Нагадаємо, що  з 31 травня по 1 червня Секретар РНБО Олексій Данілов здійснив робочий візит до Литви. У рамках візиту делегація Апарату РНБО взяла участь у заходах, присвячених обговоренню актуальних питань співробітництва та перспективних напрямів розвитку взаємин України з Литвою, Латвією, Естонією та Польщею.

Читайте нас в Telegram