ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Ягуар» − володарі Суперкубка Героїв АТО України 2021

Новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Травня 2021, 11:26

Уже сім років в Україні проводять футбольні змагання Ліги учасників АТО. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. 29 травня на Навчально-тренувальній базі київського «Динамо» відбувся поєдинок за Суперкубок Героїв АТО України 2021.

На смарагдовому газоні з’ясовували стосунки дві найсильніші команди Ліги учасників АТО: чемпіон України 2020 року – «Ягуар» (НГУ) з Калинівки Вінницької області – та найкраща команда країни 2019 року – київська «SB-TEAM» (ЦУ СБУ). Слід зазначити, що ці команди раніше вже двічі зустрічалися у фінальних двобоях, і в обох поєдинках переможець визначався лише в серії післяматчевих пенальті.

Поєдинок за Суперкубок Героїв АТО України 2021-го теж тривалий час відбувався у рівній безкомпромісній боротьбі. Під час матчу обидві команди мали шанси, щоб повести в рахунку. Проте примхлива Фортуна цього дня була поблажливою до «ягуарів». На 77-й та 80-й хвилинах представники Національної гвардії України двічі уразили ворота суперників і у підсумку перемогли з рахунком 2:0. Отже, Суперкубок Героїв АТО цього року виборола команда «Ягуар»!

Після завершення поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої учасників матчу привітав Герой України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна та почесний президент Федерації футболу учасників АТО генерал-майор Ігор Гордійчук. Окремі індивідуальні відзнаки від Міністерства у справах ветеранів України отримали найкращі гравці команд, яких обрали капітани.

Довідково. Організатором і засновником змагань є Федерація футболу учасників АТО за підтримки Всеукраїнського Об’єднання «УКРАЇНЦІ РАЗОМ!». Наразі до Ліги учасників АТО залучені майже 100 команд, у яких грають понад 3 тисячі захисників України. Футбольні змагання проводять щотижня, з березня до жовтня, у 42-х містах України.

Фото Укрінформ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сапери Держспецтрансслужби знешкодили понад 52 тисячі вибухонебезпечних предметів за 2025 рік

Сапери Держспецтрансслужби знешкодили понад 52 тисячі вибухонебезпечних предметів за 2025 рік

За 2025 рік сапери Державної спеціальної служби транспорту перевірили та очистили від вибухонебезпечних предметів територію площею 45 259,48 га.

Довічно — колишній російський гауляйтер Херсона заочно отримав вирок

Довічно — колишній російський гауляйтер Херсона заочно отримав вирок

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки довічне позбавлення волі з конфіскацією майна отримав колаборант Олександр Кобець — ексочільник окупаційної адміністрації Херсона.

Кирило Буданов прийняв пропозицію очолити Офіс Президента

Кирило Буданов прийняв пропозицію очолити Офіс Президента

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-лейтенант Кирило Буданов прийняв пропозицію Президента України Володимира Зеленського очолити Офіс Глави держави.

Танки згоріли, піхоту вибили — під Покровськом ворожу атаку зупинили дронами

Танки згоріли, піхоту вибили — під Покровськом ворожу атаку зупинили дронами

Оператори батальйону безпілотних систем Antares 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії відбили потужний механізований штурм ворога.

«Феєричний початок 2026 року»: наші бійці захопили в полон двох окупантів і знищили танк

«Феєричний початок 2026 року»: наші бійці захопили в полон двох окупантів і знищили танк

На Куп’янському напрямку бійці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого знищили російський танк, НРК і захопили двох окупантів у полон.

Готуємо модернізацію військової освіти з врахуванням досвіду війни — Президент

Готуємо модернізацію військової освіти з врахуванням досвіду війни — Президент

Володимир Зеленський заслухав заступника керівника Офісу Президента Павла Паліси, який доповів про підготовку до зустрічі з представникам Коаліції охочих, а також про підготовку змін у Силах оборони України.

ВАКАНСІЇ
Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Бойовий медик взводу

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій (категорії B, C, D)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон територіальної оборони

--- ---