ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбулась онлайн-конференція за участю представників польського військового вишу

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Травня 2021, 10:25 1

У Військовій академії в Одесі у рамках Програми вдосконалення освіти у сфері оборони (The Defence Education Enhancement Programme — DEEP) відбулась онлайн-конференція за участю представників Військового університету технологій імені Ярослава Домбровського (BУT, м. Варшава, Республіка Польща) та навчально-викладацького складу одеської академії.

Довідково. Військовий університет технологій імені Ярослава Домбровського – це військово-цивільний, академічний технічний університет, який почав існувати з 1951 року. Як виш, контрольований Міністром національної оборони Польщі, ВУТ займається освітою студентів і науковими дослідженнями у сфері оборони. Навчальний заклад слідує директивам Європейської федерації національних інженерних асоціацій.

Польські колеги є давніми партнерами одеського вишу у сфері підготовки військових спеціалістів. Наразі триває процес розробки меморандуму про співпрацю в сфері військової освіти між двома навчальними закладами. Модель навчання та навчальні програми, запроваджені в університеті, відповідають стандартам Європейської федерації національного інженерного товариства.

Під час онлайн-конференції генерал у відставці, професор Юнек Кшиштоф та координатор проєктів співпраці ВУТ ім. Я. Домбровського з Україною  Піотр Чезькі прочитали для викладацького складу академії лекції на теми: «Технічне забезпечення військ в бойових діях» – I тактичний рівень та «Пункт збору пошкодженого спорядження» – II тактичний рівень. Ці лекції стосувалися визначення головних завдань, сил, засобів та можливостей при виконанні підрозділами бойових завдань за призначенням.

– Уся інформація, яка була надана слухачам під час проведення конференції,  буде розповсюджена серед науково-педагогічних працівників та керівництва академії  і  використана під час навчального процесу для вдосконалення підготовки майбутніх офіцерів ЗС України, – розповили організатори заходу.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram