ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Піхота: робота із «хайтеком»!

Life story
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Травня 2021, 12:51

Євгенові з Харківщини – 23 роки. Хтось скаже, що ще зовсім юний. А от він про своє життя зовсім іншої думки.

Розповідає, що із задоволенням пішов на строкову військову службу.

– Телефоную військкому і запитую: а які документи потрібні, аби на «строчку» піти?! – каже Євген. – У слухавці деякий час мовчання. Потім відповідь: бери паспорт і заходь. Певно, військком оговтувався від несподіванки, що призовник сам телефонує і його не треба «виловлювати».

Євген при цій оповідці усміхається. Напевно, не один раз розповідав її товаришам. А вони водночас говорять: військкому слід подякувати, що такого хлопця до війська призвав. Адже Євген має надзвичайно веселу вдачу, гуморний і легкий у спілкуванні. Але в справах служби та бойової роботи серйозний і відповідальний.

– Я у цивільному житті здобув два фахи: водія і маляра-штукатура. Працювати руками вмію, – говорить Євген. – Але мені хотілося чогось цікавішого. От і вирішив, що військо зможе допомогти здобути ще якихось навичок.

Так і сталося. На строковій службі хлопець здобув спеціальності стрільця та оператора зенітної установки ЗУ-23-2. А коли підписав контракт, поїхав до навчального підрозділу, де вивчився на навідника-оператора сучасного БТР-4Е. Каже, що його робоче місце в сучасній бойовій машині більше нагадує ігрову консоль: є екран, на якому видно цілі, джойстики, якими приводиться в дію озброєння бронемашини. «Суцільний хайтек», сміється він.

Євген розповідає, що до завершення контракту ще досить далеко. Отже, має час визначитись щодо подальших кроків у житті. Чи то буде продовження військової служби, або ж мирна праця. Але, каже він, точно не нарікатиме на час, проведений у піхоті. Бо саме тут побачив найкращих людей, які захищають Україну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Цієї ночі було збито/подавлено 111 ворожих БПЛА зі 133 — Повітряні Сили
Цієї ночі було збито/подавлено 111 ворожих БПЛА зі 133 — Повітряні Сили

У ніч на 24 лютого (з 18:00 23 лютого) противник атакував балістичною ракетою «Іскандер-М» із ТОТ АР Крим, а також 133 ударними БПЛА.

Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Звернення Президента України в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 116 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Розпочалася 1462-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених
Ворог вдарив по Запоріжжю безпілотниками, 5 поранених

У ніч проти 23 лютого війська рф завдали ударів безпілотними літальними апаратами по обласному центру.

Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»
Три бригади ЗСУ та полк НГУ отримали відзнаку «За мужність та відвагу»

Напередодні четвертих роковин повномасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський вручив стрічки відзнаки «За мужність та відвагу».

Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух
Теракт у Дніпрі: у відділі поліції стався вибух

23 лютого, близько 20:50, в одному із відділів поліції міста Дніпра стався вибух саморобного вибухового пристрою. Унаслідок події постраждалих немає.

ВАКАНСІЇ
Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Помічник гранатометника

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Механік-водій

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---