ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Німеччина зробила заяву через ситуацію в Україні

20 Квітня 2021, 11:59

Німеччина, Євросоюз не розглядають територіальну цілісність, суверенітет України як розмінну монету в переговорах із Росією.

У цьому запевнив міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини Хайко Маас після засідання глав МЗС ЄС за участю українського міністра Дмитра Кулеби, повідомляє «Рубрика».

«Ще раз хочу підкреслити: територіальна цілісність України не є опцією, — заявив Маас. — У цій вкрай напруженій ситуації, яка наразі панує, дипломатичний шлях України заслуговує нашого повного визнання і поваги».

Німецький міністр також зазначив, що Київ активізував інструменти ОБСЄ, і «ще є шанс, що Росія поважатиме взяті добровільно на себе зобов’язання щодо прозорості військ і перейде від провокацій до кооперації».

За його словами, представники Німеччини та інших країн ЄС під час спілкування з українським колегою запевнили, що твердо стоять на боці України, особливо в цей непростий час.

Хайко Маас підкреслив, що Німеччина разом із Францією продовжать працювати над повним втіленням в життя положень Мінських угод для вирішення ситуації на сході України. У наступні дні і тижні триватиме робота в «нормандському форматі» на робочому рівні.

Читайте нас в Telegram