Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це пишуть Novinky, передає Укрінформ.
Згідно з інформацією видання, «напад у Врбетицях мав запобігти експорту зброї, що там зберігалася, в Україну».
Вибухи на складах боєприпасів у Врбетицях на Мораві сталися 16 жовтня та 3 грудня 2014 року. Під час першого загинули двоє людей. Обидва склади орендувала компанія з Острави Imex Group, інформує видання. Відновлення об’єктів завершилося лише в жовтні минулого року. Завдана шкода оцінюється в сотні мільйонів крон. Фірма намагається домогтися відшкодування збитків.
Як повідомлялось, напередодні Чехія оголосила про намір вислати з республіки 18 російських агентів СВР і ГРУ, які працюють під прикриттям у посольстві РФ у Празі.
Також в.о. закордонних справ Ян Гамачек заявив, що т доручив чеським послам в ЄС та НАТО повідомити союзників про справу Врбетице та додав, що говоритиме про це на засіданні міністрів закордонних справ ЄС у понеділок.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Водій автомобільної групи
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Стрілець, снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….