ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінреінтеграції перерахувало 1,5 млн гривень родинам українців, незаконно полонених Росією

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Квітня 2021, 15:14

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перерахувало 1,5 млн гривень матеріальної допомоги громадянам України, які були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.

Відтак матеріальну допомогу по 100 тис. гривень отримали родини 15 українських громадян, які досі незаконно знаходяться в полоні Російської Федерації.

Ця грошова допомога направлена на підтримку українців та членів їхніх сімей, зокрема, відшкодування витрат, пов’язаних із їх відвідуванням, а також оплати послуг адвокатів, які захищають права незаконно позбавлених  волі українців.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Мінреінтеграції відновило роботу Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних із визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їхній соціальнийзахист.

Рішення про виділення коштів фактично є додатковим інструментом публічної фіксації відповідальності Російської Федерації як держави-агресора за порушення прав українських громадян і подальшого відновлення їх на рівні інституцій Європейського суду з прав людини.

Читайте нас в Telegram