ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чи підуть львів’яни захищати Україну в разі повномасштабної агресії з боку ворога – журналістське опитування

Армія і суспільство Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2021, 17:08

Зважаючи на ескалацію конфлікту на сході нашої держави з російського боку та концентрацію кремлівських військ вздовж всієї лінії кордону, журналісти Львівщини провели бліцопитування на вулицях міста. Головним запитанням було — «Чи підете Ви на мобілізацію у разі повномасштабної агресії з боку ворога?». Було опитано понад сто людей віком від 18 до 50 років. 92% з них ствердно відповіли: «Так».

— Ми були щиро здивовані тим, як львів’яни реагували на наше запитання, — зазначив один із організаторів опитування Нестор Степанків. — Переважна більшість людей відповіла ствердно і позитивно. Також зрозуміло, що мешканці міста Лева уважно стежать за новинами та перебігом політичних подій своєї держави і переживають за рідний дім.

Окрім цього, опитування виявило і те, що чимало чоловіків призовного віку вже мають армійській гарт у районі проведення АТО/ООС. І, не чекаючи «гарячої фази» конфлікту, готуються до російського нападу. 

— Коли почали надходити тривожні повідомлення з боку Росії, я та мої побратими зідзвонились між собою, — поділився Народний Герой України, доброволець, капітан ІІ рангу Тимур Баротов. — І хлопці вже перепакували свої «тривожні валізи» на літній період, попрали кавери бронежилетів та чекають повісток із військкоматів. Якщо біда таки прийде до нас, то ніхто не залишиться вдома.

Як зазначили журналісти, що проводили опитування, для оперативного і правдивого інформування громадськості про події в регіонах вони планують негайно створити свої медіаканали та організувати співпрацю із добропорядними журналістами України. Тобто об’єднати зусилля та використати досвід журналістів Львівського офісу АрміяInform, які у 2014 році організували так звану журналістську сотню й успішно протидіяли російським інформаційним провокаціям.  

— Так, ми готові і будемо захищати свій дім! — сказав під час опитування десантник, учасник війни на сході 2014 року Сергій Осіпов. — Нас багато! І нехай ворог лише спробує зайти на нашу землю. Він відчує, що таке українська зброя!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Бистра» зв’язкова УПА Ірина Савицька-Козак: «Ту ненависть я перенесла потім на росіян»

«Бистра» зв’язкова УПА Ірина Савицька-Козак: «Ту ненависть я перенесла потім на росіян»

Ненависть до окупантів та бажання донести світові правду про боротьбу українців проти чужоземних загарбників — такими були головні мотиви та рушії Ірини Савицької-Козак.

«Ну што, байци, на Бірлін?»: чим зачепили глядачів мобілізаційні ролики зі Львова

«Ну што, байци, на Бірлін?»: чим зачепили глядачів мобілізаційні ролики зі Львова

Від хейту до захоплення — серія роликів з рекламою мобілізації, відзнята в межах співпраці Львівської міської ради і Львівського обласного ТЦК та СП, викликала різноманітні й часом абсолютно протилежні реакції глядачів.

Командира окупантів засуджено до 12 років ув’язнення за насилля над жінкою на Київщині

Командира окупантів засуджено до 12 років ув’язнення за насилля над жінкою на Київщині

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України, один з командирів підрозділів ворога отримав судовий вирок за грубе порушення норм гуманітарного права.

«Подобається, як воно горить»: дронарі бригади «Гарт» всебічно знищують логістику ворога на Харківщині

«Подобається, як воно горить»: дронарі бригади «Гарт» всебічно знищують логістику ворога на Харківщині

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники бригади «Гарт» відпрацювали по ворожих позиціях та інженерних спорудах.

Продавали пальне, призначене для потреб ЗСУ: на Буковині затримали двох військових

Продавали пальне, призначене для потреб ЗСУ: на Буковині затримали двох військових

На Буковині викрили масштабну схему незаконного збуту спеціального дизельного пального, призначеного для потреб Збройних Сил України у зимовий період.

Групу українських дітей віком від 7 до 17 років врятували з тимчасово окупованої Херсонщини

Групу українських дітей віком від 7 до 17 років врятували з тимчасово окупованої Херсонщини

Ще одну групу дітей і підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованої частини Херсонщини та повернути на підконтрольну Україні територію. Серед них - три дитини, позбавлені батьківського піклування.

ВАКАНСІЇ

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Зв’язківець-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

--- ---