ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безпілотник ОБСЄ виявив десятки невідведених танків противника

7 Квітня 2021, 8:42
TRANSBAIKAL TERRITORY, RUSSIA SEPTEMBER 13, 2018: T-72B tanks during the main stage of the Vostok 2018 large-scale military exercise held by the Russian Armed Forces and involving troops from China and Mongolia, at the Tsugol range. Vadim Savitsky/Russian Defence Ministry Press Office/TASS (Photo by Vadim SavitskyTASS via Getty Images)

Місія ОБСЄ зафіксувала 42 танки російських військ у окремих районах Донецької та Луганської областей, розміщених із порушенням ліній відведення, а також ще 31 танк противника, що були розміщені за межами виділених місць зберігання.

Про це повідомляється в опублікованому  звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні 78/2021.

Зокрема, безпілотник СММ зафіксував 34 танки Т-72 та Т-64 на полігоні поблизу населеного пункту Бойківське (поблизу Тельманове; 67 км на південний схід від Донецька) «у зоні, у межах якої відповідно до пункту 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року розміщення важкого озброєння та військової техніки заборонено».

4 квітня на тому ж полігоні було виявлено 8 танків Т-72.

У той же день на полігоні поблизу н. п. Покровка (36 км на схід від Донецька) було виявлено 2 реактивні системи залпового вогню (БМ-21 «Град», 122 мм).

Усе це озброєння було розміщено з порушенням ліній відведення.

«Місія зафіксувала 31 танк, 6 гаубиць і 4 протитанкові гармати (майже всі одиниці озброєння були на двох полігонах та біля них) у непідконтрольних урядові районах Донецької та Луганської областей», − повідомили в СММ також про виявлення озброєння, розміщеного за межами виділених місць зберігання.

Стежте за нами в Instagram