Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.
Світлини бойових машин оприлюднила 21-ша окрема механізована бригада.
У бригаді розповіли, що ці Leopard уже пройшли бої у Запорізькій, Донецькій та Сумській областях, а також брали участь у бойових діях на території Курщини.
«Шведська сталь, німецька гармата, українська майстерність — гримуча суміш, яка боронить українську землю», — зазначили військові.
На опублікованих кадрах танки замасковані серед зелені та готові працювати із засідок — тактику, яку українські екіпажі активно використовують для полювання на російську техніку та підтримки піхоти.
У 21-й бригаді називають Leopard «хижаками», які за роки війни стали для росіян одними з найнебезпечніших цілей на полі бою.
Західні танки Leopard українські військові активно застосовують як в обороні, так і під час контратак, поєднуючи їхню вогневу міць із сучасною тактикою та роботою дронів.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення
від 27000 до 30000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…