ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За звання чемпіонів ЗС України з військового п’ятиборства змагаються шість команд

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Квітня 2021, 19:55

На Харківщині добігають свого логічного завершення спортивні баталії армійців за звання називатися чемпіоном ЗС України з військового п’ятиборства. Позаду в спортсменів вже більша частина напружених змагань, але інтрига у визначенні команди-переможниці зберігається й надалі.

Слід нагадати, що на базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувається чемпіонат ЗС України з військового п’ятиборства. За кубок першості борються шість команд від вищих військових навчальних закладів. Серед учасників як курсанти, так і офіцери вишів. Змагання передбачають переможців у командному та в особистому заліках.

Наразі військові спортсмени вже випробували свої сили в кульовій стрільбі, на сучасній смузі перешкод (CISM) протяжністю 500 метрів, у смузі перешкод в плаванні на 50 метрів та метанні гранати на точність і влучність.

— Попереду в учасників чемпіонату залишилося одне випробування, яке передбачає біг на дистанцію 8 кілометрів для чоловіків та 4 кілометри для жінок. Після цього ми зможемо остаточно визначити команду-переможницю, а також найсильніших військових спортсменів в особистому заліку, — зазначив  головний суддя змагань, начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ХНУПС полковник Віталій Кирпенко.

Наразі в особистому заліку найкращі результати продемонстрували: лейтенант Дмитро Кметюк (ХНУПС), який подолав смугу перешкоду в плаванні на 50 метрів за 24,3 секунди; сержант Вадим Рудь (ХНУПС), який став найкращим із кульової стрільби; старший лейтенант Василь Гілянчук (Військова академія м. Одеса), який найточніше і найдальше метнув гранату, також він поділив зі старшим лейтенантом Владиславом Юдіним (ХНУПС) першість під час подолання смуги перешкод з часом 2,27 хвилини.

Найцікавішим для глядачів та найвідповідальнішим для спортсменів стане фінальний день змагань, де команди зійдуться в боротьбі за призові місця. Цього ж дня відбудеться урочисте нагородження учасників чемпіонату.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram