ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Паска для друга»: з Рівненщини 1000 пасок поїдуть до захисників на схід України

Армія і суспільство Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2021, 12:40

У межах акції «Паска для друга» у комунальному підприємстві «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» відбулося випікання та освячення пасок. А вже за кілька днів 1000 пасок та дитячі малюнки роз’їдуться по фронту, звіщаючи на війні, що «Христос Воскрес, Воскресне Україна».

Як повідомляє Рівненська обласна рада, ветерани, що лікуються у госпіталі, долучилися до акції – так вони символічно вітають з Великоднем своїх побратимів, які зараз беруть участь у бойових діях на сході України.

Кадровий військовий, учасник АТО/ООС пан Ігор, син якого зараз боронить кордони країни у складі бригади «Холодний Яр», розповів, що це його внесок у перемогу.

Ініціатором акції є начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк. До акції також долучилася голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній, підприємці та небайдужі люди.

«Дуже важлива, емоційна, позитивна, сповнена добром і любов’ю ця подія. Атмосферу важко передати словами. Поранені бійці, з любов’ю, з щемом у серці прикрашали Святий Великодній хліб, щоб передати його своїм побратимам на схід! Дякую Любові Романюк за ініціативу та запрошення долучитись до хорошої справи! Спасибі всім небайдужим людям, які підтримали та допомогли реалізувати ідею», – поділилася враженнями Алла Черній.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Стрілець

від 52000 до 120000 грн

Вся Україна

219 ОБ 125 ОБр ТРО СВ ЗСУ

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Старший бойовий медик, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 23000 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---