ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Естонія надасть 500 тис. євро на гуманітарні проєкти для сходу України

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2021, 17:22

Естонія виділить 500 тисяч євро на розвиток і гуманітарну допомогу Україні та поліпшення становища внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС Естонії, повідомляє Європейська правда.

Естонія виділить 177 994 євро на розширення програми цифрових можливостей для шкіл в регіонах України, що постраждали від кризи, та надання психосоціальної допомоги жертвам кризи в Луганській області. Проєкт спрямований на зменшення розриву в освіті в регіоні, що постраждав від бойових дій.

175 258 євро виділять на надання гуманітарної допомоги населеним пунктам біля лінії зіткнення на сході України.

Згідно з проєктом, діти, які постраждали від збройного конфлікту, будуть отримувати підтримку шкільним приладдям та субсидіями на підготовку до школи, а домогосподарства вразливих груп, що розташовані біля лінії зіткнення, отримають допомогу для підготовки до зими та сільськогосподарські субсидії навесні. Людей поважного віку, які проживають поблизу прифронтової зони, також підтримають необхідними санітарними засобами.

Ще 150 тисяч євро виділять на проєкт Українського культурного центру із забезпечення сучасними меблями та обладнання для 16 шкіл і дитячих закладів у Донецькій та Луганській областях.

Цього року Естонія планує підтримати Україну на загальну суму 2,4 млн євро — 1,4 млн євро призначено на двостороннє співробітництво в галузі розвитку та 1 млн євро на двосторонню гуманітарну допомогу.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання

Ворожі штурмовики намагаються отримувати постачання за рахунок скидів з БПЛА, однак у переважній більшості випадків посилки не потрапляють до адресатів.

Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника

Бойова робота батальйону безпілотних систем «Pilum» 1-го корпусу НГУ «Азов» по живій силі противника.

Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії
Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії

На підставі доказової бази Служби безпеки довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як

«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно
«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно

Після відключення від «Старлінк» ворог часто змушений кермувати наземними роботизованими комплексами виключно з піхотних пультів.

Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів
Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів

Оператори дронів 225-го штурмового полку по одному знищили групу російських піхотинців.

25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом
25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії істотно поповнили обмінний фонд.

ВАКАНСІЇ
Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Військовослужбовець (не чекай на повістку, а приймай рішення сам)

від 20100 до 125000 грн

Подільськ, Одеська область

Старший радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

--- ---