ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морпіхи з бойовим досвідом розповіли одеським курсантам, як протидіяти підступним методам війни російських окупантів

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2021, 12:01 3

У незвичному форматі відбулось практичне заняття з курсантами 4 курсу факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ та морської піхоти Військової академії ( м. Одеса) під час їхнього польового вишколу. 

На полігон центру забезпечення навчального процесу прибули представники різних підрозділів морської піхоти, які протягом декількох годин, перебуваючи у ролі викладачів, передавали свій бойовий досвід майбутнім офіцерам-десантникам та морпіхам.

Особливу увагу слухачів було привернуто до найбільш актуальних сьогодні питань, які виникають безпосередньо під час виконання бойових завдань на передовій. Зокрема, організації ефективної контрснайперської боротьби, проведення заходів щодо мінної безпеки, застосування навичок із тактичної медицини й багатьох інших питань, про які краще можуть розповісти лише ті, хто зіткнувся з підступними методами війни з боку російських агресорів. 

− Курсантам, які невдовзі стануть офіцерами і очолять бойові підрозділи, буде дуже корисно знати, як протидіяти ворожим провокаціям під час бойових дій, − розповів представник командування морської піхоти полковник Андрій. – В арсеналі російських окупантів багато різноманітних «сюрпризів», які вони постійно застосовують на передовій. Наприклад, це дистанційне мінування наших позицій забороненими протипіхотними мінами за допомогою протитанкових гранатометів, встановлення різноманітних мін-пасток, підступні дії снайперських груп та ДРГ. Тому треба бути постійно пильними на передовій, завчасно планувати дії особового складу, прораховувати всі вірогідні кроки противника  і працювати на випередження.

Під час занять курсанти під керівництвом представників частин морської піхоти практично виконали декілька визначених завдань з тактики застосування бойових підрозділів у позаштатних ситуаціях, а також основним прийомам рятування поранених на полі бою.       

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл