ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міноборони зацікавлене у якнайшвидшому отриманні ракетного комплексу «Сапсан»

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2021, 15:02

Про це сьогодні, 16 квітня, повідомив заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк під час відеоконференції з питань виконання Державного оборонного замовлення 2021 року.

«У Міністерства оборони є наміри здійснити закупівлю ракетного комплексу середньої дальності «Сапсан», — заявив Олександр Миронюк. — Робота в цьому напрямку триває давно. Зокрема, торік ми підписали контракт з ДП «Антонов». Проте лише на узгодження всіх документів пішло більше ніж шість місяців. Водночас наголошую, що цьогоріч питання буде вирішено і Міністр оборони повідомить про те, що зробило військове відомство саме в цьому напрямку».

Міноборони зацікавлене у пришвидшенні процесу створення в Україні власного високоточного ракетного комплексу середньої дальності «Сапсан»

За його словами, проєкт «Сапсан» має на сьогодні готовність 70%. Все, що понад цю цифру, має фінансуватися державою, аби мати можливість виробляти власну високотехнологічну вітчизняну продукцію з подальшим забезпеченням нею Збройних Сил.

«Ми підтримуємо цю ідею. І сьогодні Центральний науково-дослідний інститут, інші наукові інституції, які функціонують у ЗС України, ретельно вивчають отриманий досвід.  Міністр оборони прийняв позитивне рішення», — резюмував заступник глави оборонного відомства.

Наразі, за словами Олександра Миронюка, триває технічна робота. У Міністерстві оборони сподіваються, що її завершення відбудеться за 2–3 місяці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Старший бойовий медик, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 23000 грн

Ніжин, Чернігівська область

Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

--- ---