ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генерал-полковник Руслан Хомчак поінформував генерал-майора Девіда Болдвіна про поточну безпекову ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил

Новини Події
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Квітня 2021, 20:19

14 квітня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак провів телефонну розмову із генерал-ад’ютантом Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Девідом Болдвіном. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

– Збройна російська агресія є основною загрозою не тільки для України та її національної безпеки, а й для безпеки та стабільності усіх країн Альянсу. Ваша особиста проактивна й стійка підтримка сприяє позитивній динаміці співпраці між Збройними Силами України та Національною гвардією штату Каліфорнія. Водночас, стикаючись із викликами сьогодення, зокрема, розповсюдженням COVID-19, хочу подякувати штату Каліфорнія за готовність підтримувати Україну в рамках нашого партнерства, – зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Також було повідомлено, що Збройні Сили України готові до виконання заходів Плану військового співробітництва між Національною гвардією Каліфорнії та Збройними Силами України, зокрема щодо розвитку системи логістики, сержантського корпусу, оперативного резерву, територіальної оборони, тощо.

– Для нас є важливою Ваша підтримка, особливо протягом останніх семи років, та надійне дружне плече у реалізації ініціатив у рамках формату співробітництва Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету (БОКК) – повідомив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Генерал-майор Девід Болдвін наголосив, що Національна гвардія штату Каліфорнія пишається двостороннім партнерством зі Збройними Силами України та продовжуватиме розвивати їхні спроможності й знаходити подальші шляхи надання необхідної допомоги українському війську.

На завершення розмови Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак запросив делегацію Національної гвардії штату Каліфорнія на чолі із генерал-майором Девідом Болдвіном на урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

У відповідь на запрошення генерал-ад’ютант Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майор Девід Болдвін подякував та запевнив, що це буде надзвичайна честь продемонструвати дієву солідарність та підтримку Україні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Робота на випередження — прикордонники зірвали спробу нелегального переходу кордону

Робота на випередження — прикордонники зірвали спробу нелегального переходу кордону

Прикордонники зупинили чотирьох чоловіків, які планували незаконно перетнути кордон.

Президент нагородив медиків, енергетиків, рятувальників, громадських діячів, волонтерів та освітян

Президент нагородив медиків, енергетиків, рятувальників, громадських діячів, волонтерів та освітян

Президент України Володимир Зеленський підписав перший указ у 2026 році — про відзначення державними нагородами 53 українців та українок із різних регіонів країни.

Феєрверки на десятки мільйонів доларів — бригада «Чорний ліс» показала свої найкращі ураження

Феєрверки на десятки мільйонів доларів — бригада «Чорний ліс» показала свої найкращі ураження

Бійці 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» за рік знищили велику кількість дорогої техніки росіян.

Ворожий агент, який коригував атаки рф по енергетиці Запоріжжя та Дніпра, отримав 15 років в’язниці

Ворожий агент, який коригував атаки рф по енергетиці Запоріжжя та Дніпра, отримав 15 років в’язниці

За матеріалами Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент російської воєнної розвідки (відомої як гру), якого СБУ викрила у серпні цього року на коригуванні авіаатак по Запоріжжю та Дніпру.

Командир РДК Денис Капустін живий, а пів мільйона доларів, котрі ворог виділив на вбивство, в руках представників ГУР

Командир РДК Денис Капустін живий, а пів мільйона доларів, котрі ворог виділив на вбивство, в руках представників ГУР

Денис White Rex Капустін живий: ГУР зірвало реалізацію убивства командира підрозділу РДК, а фінанси. виділені окупантами на замовне убивство, надійшли у розпорядження Головного управління розвідки МОУ.

Кампанія з дискредитації ТЦК є частиною війни проти України — нардеп Роман Костенко

Кампанія з дискредитації ТЦК є частиною війни проти України — нардеп Роман Костенко

Мобілізація залишається ключовою умовою здатності України протистояти російській агресії, а інформаційні атаки на територіальні центри комплектування напряму працюють на інтереси ворога. 

ВАКАНСІЇ
Уповноважена особа з питань державних закупівель

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---