У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Російсько-окупаційні війська продовжують вести обстріли позицій українських захисників з метою подальшого звинувачення в порушенні режиму припинення вогню. Про це повідомили в пресслужбі ООС.
Протягом минулої доби, 7 квітня, було зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.
Всі вони були здійснені в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».
Зокрема, неподалік селищ Піски та Опитне російські окупанти відкривали вогонь з мінометів 82-го та 120-го калібру, а біля населених пунктів Гнутове, Широкине, Талаківка та Водяне, що на Приазов’ї, ворог використовував гранатомети різних систем та стрілецьку зброю.
Внаслідок обстрілів один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав осколкове поранення. Воїну оперативно надали першу медичну допомогу та доправили до лікувального закладу.
На обстріли російсько-окупаційних військ українські захисники відкривали вогонь у відповідь.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК.
Російську агентку, яка готувала теракт у Полтавській області, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Українські військові медики взяли участь у профільному заході в Сполучених Штатах Америки, присвяченому розвитку роботизованої та малоінвазивної хірургії.
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське в Чернігівській області. Значних пошкоджень зазнала будівля місцевого ліцею.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…