ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Рівненщині провели в останню путь старшого сержанта Максима Абрамовича

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2021, 8:57

26 березня під час снайперського обстрілу поблизу населеного пункту Шуми в Донецькій області загинуло четверо українських військовослужбовців. Про це повідомляла АрміяInform. Серед них – 27-річний старший сержант Максим Абрамович з міста Дубровиці.

З 2017 по 2020 роки він проходив військову службу в Збройних Силах України за контрактом та брав участь у бойових діях у районі проведення ООС. У грудні 2020 року знову став на захист України в складі окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Максим Абрамович навчався в Дубровицькій ЗОШ № 2, був гарним учнем, активним спортсменом, вихованцем школи «Бойового гопака» та представляв Дубровиччину на різних змаганнях. Навчався в цивільному виші Харкова.

– Війна на Сході України продовжується. Смерть забирає найкращих. Сьогодні в останню путь ми проводжаємо військовослужбовця окремої гірсько-штурмової бригади Максима Абрамовича. Він віддав своє життя за те, щоб зараза російської агресії не дісталася мирної території України. Сумуємо разом зі всім колективом оперативного командування «Захід». Останню честь віддають військовослужбовці окремого полку Президента України. Спи спокійно, друже. Твоя війна закінчилася, а ми будемо продовжувати вести боротьбу із російським агресором і обов’язково помстимося за твою смерть. Розділяємо разом із родиною цю непоправну втрату, – зазначив у своїй промові начальник штабу – перший заступник командувача військ ОК «Захід» генерал-майор Олег Мікац.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram