ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«На роботі я —  директор, а тут —  солдат»: навчання підрозділів тероборони

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Березня 2021, 17:48 27

На Волині в межах Єдиного стрілецького дня на військовому полігоні провели заняття з організаційним ядром батальйонів територіальної оборони області. До тренувань як інструкторів залучили і представників громадських організацій —  колишніх учасників АТО/ООС.

—  Окрім вогневої підготовки — стрільб з пістолета, автомата, ручного кулемета, ми навчаємо підлеглих правильно готувати зброю для ведення вогню та ефективно її використовувати. Також хлопці й дівчата вивчають тактичну медицину, мінну безпеку, військову топографію, тактико-спеціальну підготовку. Проводимо інструкторсько-методичні заняття з вивірки зброї для офіцерів, — повідомив командир окремої бригади територіальної оборони Волині полковник Олександр Скумбрій. —  Наше завдання —  поповнювати чисельність особового складу підрозділів ТрО контрактниками та підвищувати рівень їхньої підготовки. Такі заходи на Волині проводимо щомісяця.

Поруч із чоловіками в підрозділах успішно служать і жінки —  офіцери, сержанти та солдати, які підписали контракт відповідно до своєї військово-облікової спеціальності. Софія працює у приватній фірмі на керівній посаді. Водночас майже два роки проходить службу як солдат військового резерву.

—  Тероборона —  це унікальний досвід, який цивільна людина не здобуде ні в офісі, ні в інтернеті. Тут головне —  практика. До зброї потрібно звикнути, щоб влучно стріляти й орієнтуватися в обстановці. Одягнути військовий однострій — це велика відповідальність. Ті, хто пройшов через бойові дії на сході України, носять його з гордістю, а нам в тилу це треба заслужити, —  розповідає Софія. — Якщо в Україну прийде «повномасштабна війна», я осторонь не стоятиму. Я тут, щоб навчитися військовій справі та власним прикладом мотивувати інших.

Фото та відео авторів

13

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Вишкіл, Новини