ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 3000 ветеранів вступили торік у виші на бюджетну форму навчання

Армія і суспільство Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2021, 17:19

Про це в Харкові повідомив заступник Міністра у справах ветеранів України за напрямом медичного, психологічного супроводу та професійної адаптації Ігор Безкаравайний під час обговорення впровадження вдалих практик реінтеграції ветеранів у суспільство.

— Нині закладено кошти на перекваліфікацію та перенавчання. Є гарні приклади співпраці з навчальними закладами, — наголосив Ігор Безкаравайний. — Гарантій у держави багато, але ветеранська спільнота знає лише про деякі з них. Тому співпраця, розбудова, просвітництво — важливий напрямок роботи між міністерствами та громадськими організаціями, закладами освіти й будь-якими сторонами, які хочуть долучитися до цього процесу.

Він додав, що одним із пріоритетів Міністерства у справах ветеранів України є створення дієвої системи переходу від військової служби до цивільного життя та цивільної кар’єри.

— Коли вчорашні військові опиняються за воротами військової частини з пакетом документів у руках, вони, буває, не знають, що їм робити, куди далі йти. Ми готуватимемо їх до цивільного життя ще під час їхньої служби, — розповів Ігор Безкаравайний.

За його словами, допомога ветеранам складатиметься з кількох аспектів: підтримки психологічної та здоров’я, кар’єрної підтримки, соціальних послуг. Цей набір опцій підготують людині ще під час проходження військової служби. Щоб максимально ефективно задовольнити її потреби після звільнення та отримання статусу ветерана.

— Ми об’єднуємо успішний досвід, який маємо навколо себе, вибираємо з нього найкраще й те, що можемо реалізувати з огляду на певні рамки, які задає держава. Беремо досвід різних організацій, проєктів, методик і практик. Тобто те, що, на нашу думку, може перетворитись на єдину державну систему й ефективно працюватиме для ветеранів і надавачів цих послуг та для держави. Головна мета — запустити ринок цих послуг. Хочемо бути їхніми замовниками у надавачів. Щоб цю послугу отримував ветеран (ветеранка) й оплачувати її, — додав заступник Міністра.

Пресбрифінг на тему «Зміна стратегічного бачення процесу реінтеграції ветеранів в Україні» відбувся на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. До нього долучилися представники громадських і ветеранських організацій, соціологи й науковці. Основна мета заходу — визначення пріоритетних напрямків спільної роботи у східному регіоні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
З початку доби на фронті відбулося 47 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 47 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Покровський (11) та Гуляйпільський (11) напрямки.

«Має бути не дві ракети на місяць»: в Україні готують масове виробництво балістики, дешевшої за ATACMS
«Має бути не дві ракети на місяць»: в Україні готують масове виробництво балістики, дешевшої за ATACMS

Українська оборонна компанія Fire Point розробляє власні балістичні ракети, які можуть стати дешевшим аналогом американських ATACMS і вироблятися масово.

Дрони уразили нафтобазу «армавір» у краснодарському краї рф
Дрони уразили нафтобазу «армавір» у краснодарському краї рф

У ніч на 8 березня наші безпілотники завдали удару по інфраструктурі нафтобази «армавір».

Бійці бригади «Спартан» знищують росіян та їхній транспорт на Покровському напрямку
Бійці бригади «Спартан» знищують росіян та їхній транспорт на Покровському напрямку

Російські штурмові групи не полишають спроб просунутись на Покровському напрямку, але гвардійці розбивають противника за допомогою ударних дронів.

Україна отримала 11 запитів від інших країн щодо підтримки в протидії «Шахедам» — Президент
Україна отримала 11 запитів від інших країн щодо підтримки в протидії «Шахедам» — Президент

Наразі Україна отримала 11 запитів на безпекову підтримку від країн-сусідів Ірану, європейських держав та Америки.

Модель роботи регіональних центрів соціального супроводу буде оновлено — Міноборони
Модель роботи регіональних центрів соціального супроводу буде оновлено — Міноборони

Регіональні центри соціального супроводу в першу чергу займатимуться справами зниклих безвісти військовослужбовців, чиї військові частини вже розформовано.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Водій, кранівник, тракторист-машиніст екскаватора, бульдозера

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Розвідник, оператор БПЛА

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Водій екіпажу “БпАК”

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Водій (за контрактом ЗСУ)

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---