ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вступ до НАТО: дипломати й політики з США та України закликали американський уряд допомогти з інтеграцією

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Березня 2021, 17:22

США повинні співпрацювати з Україною задля досягнення інтеграції України до НАТО та досягнення кінцевої мети Києва — членства в Північноатлантичному альянсі. 

Про це йдеться в українсько-американському зверненні до урядів двох держав, яке ініціював Київський безпековий форум, повідомляє «Європейська правда».

Співавторами звернення стали колишні посли та авторитетні інституції, як-от Атлантична рада, Львівський безпековий форум та Український кризовий медіацентр.

Документ підписали члени Конгресу США — представники демократів і республіканців, а також українські парламентарі, чиї фракції разом становлять конституційну більшість у Верховній Раді.

«Сполучені Штати та Україна мають співпрацювати для просування інтеграції України до НАТО й досягнення кінцевої мети Києва — членства в НАТО. США повинні твердо дотримуватися політики «відкритих дверей» НАТО і надавати Києву поради, у який спосіб найкраще підготуватися до членства, запевненого лідерами НАТО на саміті в Бухаресті у 2008 році», — сказано у зверненні.

Україна, зі свого боку, повинна взяти на себе зобов’язання провести необхідні реформи та здійснити практичні кроки, які приведуть її військові та інші структури безпеки та оборони у відповідність до стандартів і норм НАТО, наголошується у зверненні.

«Членство України в НАТО зміцнить Північноатлантичний альянс, сприятиме історичному об’єднанню Європи та створить передумови для трансформації відносин з Росією», — вважають підписанти звернення.

Читайте нас в Telegram
Мітки: