ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Успішна судова реформа є каталізатором нашої інтеграції в ЄС і НАТО – Президент

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Березня 2021, 11:42

Президент Володимир Зеленський заявив, що успішна судова реформа в Україні є каталізатором для інтеграції в Європейський союз та НАТО. Про це він сказав під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя», повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Успішна судова реформа в Україні є каталізатором нашої інтеграції в Європейський союз та НАТО», — заявив Володимир Зеленський.

Крім цього, він наголосив, що забезпечення права громадян на чесний та незалежний суд – це базовий принцип будь-якої демократичної держави.

«У нас можуть бути найкращі у світі навіть антикорупційні органи, але вони втрачають сенс, якщо корупціонери уникають справедливого покарання в судах. На законодавчому рівні ми можемо запровадити найкращі умови для залучення інвестицій, але це не працюватиме, якщо інвестор не зможе захистити свої інвестиції саме тут, в українському суді», – додав глава держави.

Він зазначив, що проведення судової реформи обіцяла кожна влада в Україні, «кожна починала гучно та амбітно, а закінчувала тихо і непомітно, передаючи у спадок наступникам нереформовані, іноді корумповані та неефективні суди».

Водночас Володимир Зеленський пообіцяв, що нині влада налаштована «розірвати це замкнене коло».

Читайте нас у Facebook