ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захист від БПЛА:  у Харкові на цю тему відбувся  науково-практичний онлайн-семінар

19 Лютого 2021, 18:43

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проведено дводенний науково-практичний онлайн-семінар із захисту від безпілотних літальних апаратів.

Завдяки сучасним технічним можливостям, окрім науковців та викладачів Харківського національного університету Повітряних Сил, у семінарі взяли участь і представники Командування Повітряних Сил, і повітряних командувань.

Левову частку часу присвятили обговоренню варіантів захисту озброєння та військової техніки, військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України від керованих боєприпасів, запущених з безпілотних літальних апаратів чи баражуючих боєприпасів.

Свої погляди на зазначену проблематику висловили представники Наукового центру Повітряних Сил, що діє при видовому виші. Їхні наукові та теоретичні погляди тісно переплелися із досвідом офіцерів, які мають великий досвід виконання  бойових завдань на Донбасі чи участі в миротворчих операціях.

Під час жвавих онлайн-дискусій було вироблено єдині підходи до захисту від ворожих безпілотних літальних апаратів.

За словами командування ХНУПС, потенціал Наукового центру Повітряних становлять 18 докторів наук, 132 кандидатів наук. У центрі  працюють п’ять лауреатів державної премії, сім заслужених діячів науки і техніки України, один почесний працівник космічної галузі України. Свої знання вони спрямовують на зміцнення оборони держави.

 

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування