ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Виконання посадки Ан-26Ш з імітацією відмови одного з двигунів — одне із завдань під час командирських польотів

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Лютого 2021, 20:13

Сьогодні, 16 лютого, на Харківщині на базі навчальної авіаційної бригади відбулися перші в цьому році польоти за участю командного складу та льотчиків-інструкторів військової частини.

Зокрема, під час льотних змін військові авіатори піднімалися в небо у складних метеоумовах на навчально-тренувальних літаках типу Л-39 «Альбатрос», вертольоті Мі-8. Також були відновлені польоти на військово-транспортних літаках Ан-26Ш.

— Цього року ми розпочали практику з командирських польотів, під час яких покращили свою льотну майстерність та вдосконалили навички керівного складу в організації, проведенні та забезпеченні польотів. Льотчики відпрацювали методику польотів у складних метеорологічних умовах на всіх типах літальних апаратів, які ми експлуатуємо. Також було відпрацьоване питання організації і взаємодії групи керівництва польотами з льотним складом, — розповів заступник командира військової частини з льотної підготовки підполковник Роман Куценко.

Авіатори виконали низку вправ, серед яких і здійснення посадки Ан-26Ш з імітацією відмови одного з двигунів. З усіма завданнями льотчики впоралися без помилок, підтвердивши свій професіоналізм.

Окрім цього, аби авіаційна техніка змогла безперешкодно піднятися в небо, великий обсяг робіт виконав особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення.

Незважаючи на погодні умови, силами особового складу ми забезпечили безперебійне проведення льотних змін: підготували злітно-посадкову смугу, льотне поле, авіаційну техніку, техніку аеродромно-технічного забезпечення тощо, — зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командира батальйону аеродромно-технічного забезпечення майор Павло Мовчан.

Слід додати, що вже на початку весни на базі навчальної авіаційної бригади розпочнуться планові польоти з курсантами льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook