ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Горять російські потяги, знищили кубло ворожих НРК, авіаудар по окупантах в Олешках: стрім

Новини
27 Липня 2026, 17:41
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Колаж з окупантом
Колаж АрміяTV

«Крила Омеги» вдарили по військовому потягу росіян.

За інформацією окремого загону безпілотних систем ЦСП «Омега», він використовувався для забезпечення ворожої армії. Раніше в соцмережах з’явилося відео з палаючого потяга. Наші дрони влучили в цистерну з пальним, яке дорогою горіло й підпалювало все довкола колії.

Спалили ціле кубло російських наземних роботів. Оператори ББпС «Мурчики» 57 ОМПБр вистежили та знищили з десяток НРК, які росіяни скупчили в одному місці. Окрім цього, наші оператори уразили досить дивний НРК із кубом дров і металевою трубою всередині.

Дикий окупант вискочив із кущів і напав на наш дрон. Пілоти батальйону «Інквізиція» 59 ОШБр помітили неприродну поведінку росіян. Доки наш безпілотник шукав ціль, його атакував окупант: жбурнув у нього невідомий предмет, а потім узагалі вирішив піти в лобову атаку. Звісно ж, наш дрон вибухнув просто окупанту в лоб.

Ці та інші події в прямому ефірі обговорюють наші ведучі — старший лейтенант Сергій Ліпко та підполковник Сергій Місюра.


«Справедливість для бійців»: ДБР проводить 72 обшуки через незаконні виплати та використання військових на приватних роботах
«Справедливість для бійців»: ДБР проводить 72 обшуки через незаконні виплати та використання військових на приватних роботах

ДБР розпочало операцію «Справедливість для бійців»: у межах 21 кримінального провадження заплановано 72 обшуки.

«Їдемо на трьох колесах, двері заклинило»: піхотинець «Вишка» розповів про ротацію під атакою FPV
«Їдемо на трьох колесах, двері заклинило»: піхотинець «Вишка» розповів про ротацію під атакою FPV

Після 28 діб на передньому краї піхотинець «Азову» «Вишка» потрапив під удар FPV під час ротації.

Спрощене повернення із СЗЧ: у 25-й бригаді розповіли, як подати рапорт та обрати посаду
Спрощене повернення із СЗЧ: у 25-й бригаді розповіли, як подати рапорт та обрати посаду

Спрощена процедура повернення після СЗЧ через Армія+ дає можливість обрати посаду та військову частину.

Сирійський паспорт не допоміг: українець запропонував прикордонниці $3000 за виїзд
Сирійський паспорт не допоміг: українець запропонував прикордонниці $3000 за виїзд

41-річний українець намагався виїхати з країни за сирійським паспортом. На кордоні його викрили.

ВАКАНСІЇ
Olx Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

RobotaUa Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Оператор відділення управління ППО

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

WorkUa Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада