ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Водолази-спецпризначенці у Практичній гавані Одеси шукали диверсійні засоби

5 Лютого 2021, 8:59

Військові моряки тренувалися виконувати завдання з пошуку й виявлення диверсійних засобів противника неподалік об’єктів портової інфраструктури. Спуски під воду проводились на глибину до 10 метрів. 

Для якісного відпрацювання завдань було розгорнуто водолазний полігон із мобільною барокамерою, працювала чергова медична група. Водолазна група у повному водолазному спорядженні обстежувала визначену ділянку моря поблизу причальних стінок та гідрологічних споруд. За словами бійців, видимість під водою була чіткою. Відпрацювання завдань ускладнювали погодні умови, температура води була не надто комфортною.

 Але це не завадило військовим водолазам оперативно працювати та виявляти диверсійні пристрої умовного противника. 

Крім того, під час водолазних спусків моряки тренувалися з ведення якісного підводного зв’язку, вчилися орієнтування за допомогою  підводного компаса, зміні напрямку курсу і переміщенню під водою із застосуванням сигнального кінця.

Як повідомив АрміяInform заступник командира підрозділу спеціального призначення ВМС, актуальність проведення таких тренувань цілком очевидна на сьогодні. Протидиверсійна оборона, охорона морських комунікацій і захист підступів до торговельних портів, військово-морських баз, важливих об’єктів портової інфраструктури є одними з найважливіших завдань Військово-Морських Сил України. Тому такі тренування проводять регулярно.

Владислав Чікін, Віталій Панчишин

Фото Владислава Чікіна

Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Вишкіл, Новини