ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реп для Лесі Українки!.. Ліцеїсти з Кам’янця-Подільського приєдналися до артчеленджу

22 Лютого 2021, 16:21
Реп для Лесі Українки!.. Ліцеїсти з Кам’янця-Подільського приєдналися до артчеленджу

У Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою вчителі та його вихованці в досить оригінальний спосіб вирішили взяти участь у Всеукраїнському челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!», присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Ліцеїсти записали відеоролик, де в реперському стилі Сергій Гарюк прочитав власний вірш, присвячений уривку з життя визначної української поетеси, коли та у свої 17 років, прямуючи на лікування до Півдня України, подорожувала Поділлям.

– Лесі тоді було 17, як і нам нині. Свої враження від подорожі вона зобразила в циклі поезій: «Подорож до моря». Третій вірш циклу з назвою «Красо України, Подолля…» присвятила саме Кам’янцю-Подільському», – розповів Сергій Гарюк.

Ідейною натхненницею проєкту і редактором авторського тексту Сергія стала вчителька української мови і літератури ліцею Світлана Іванішена.

– У авторському тексті Сергій використав уривок з вірша Лесі Українки Contra spem spero! ‒ це красномовне творче кредо поетеси, у якому звучить заклик до переборення труднощів на шляхах життя і боротьби. Крім реп-композиції, до 150-річчя Лесі Українки ми на платформі Youtube запустили літературну композицію: «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…» – підкреслила Світлана Іванішена.

Всеукраїнський артчелендж «Слово, чому ти не твердая криця!», присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки, має на меті залучити дітей і молодь до найкращого надбання національної культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання засобами українського мистецтва.

19

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій MilitaryArt, Новини