ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

При Мінветеранів запрацює колцентр для надання консультацій захисникам України

10 Лютого 2021, 9:34

Міністерство у справах ветеранів створює спеціалізований цілодобовий колцентр з метою надання захисникам України оперативних і фахових консультацій з питань соцзахисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної та правової підтримки.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Новий сервіс функціонуватиме на платформі Урядової «гарячої лінії» і матиме єдиний телефонний номер для всіх регіонів України.

Колцентр працюватиме в режимі чат-боту та безпосереднього спілкування з оператором-консультантом. У разі, коли заявник звертатиметься зі складною проблемою, його дзвінок зможуть зареєструвати як звернення громадян, що дозволить опрацювати його у встановленому законом порядку.

– Розширення каналів комунікації держави та ветеранів з використанням сучасних сервісів надасть можливість захисникам із різних куточків України пришвидшити вирішення проблемних питань та отримати відповідну допомогу, – вважає міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

На її переконання, організація нового сервісу сприятиме більш ефективному формуванню і реалізації державної підтримки захисників і захисниць України, допоможе їм реалізувати свій потенціал у мирному житті.

Наразі триває формування інформаційно-довідкової бази стандартних запитів, підготовка персоналу та опрацювання технічної підтримки колцентру. Планують, що в перспективі на лінії чергуватимуть психолог і юрист.

Читайте нас у Facebook