ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лондонська школа англійської мови навчає учасників бойових дій у Львові

9 Лютого 2021, 17:08

Сучасні умови працевлаштування в Україні постійно змінюються й залежать від певних формальних чинників, одним з яких є володіння іноземною мовою. Здебільшого — це англійська, рідше польська, німецька чи інша. І зовсім не є проблемою нині в будь-якому українському місті опанувати англійську навіть за умовно короткі терміни. Перелік компаній і приватних шкіл, що надають послуги з вивчення іноземної, досить великий. І в багатьох з них викладачами є носії мови. Чимало таких шкіл безоплатно надають можливість українським захисникам вивчати англійську.

Однією з них є досить відома в Україні London School of English, (Лондонська школа англійської мови. — Авт.), яка впродовж 25 років функціонує у Києві, Одесі та Львові. Проте саме львівська школа першою ініціювала безоплатне навчання учасників бойових дій, а також їхніх дітей.

— Я захоплююсь українськими воїнами, це справжні герої, — говорить генеральний директор Лондонської школи англійської мови у Львові Томас Бартон. — Вони захищають свою країну й народ. І вважаю: вони повинні мати хороші привілеї. Саме тому наприкінці минулого року я виступив з ініціативою надати змогу десятьом ветеранам безоплатно вивчати англійську, ще п’ятьом — з 50-відсотковою знижкою. Вже незабаром у них розпочнеться другий навчальний семестр.

Лондонська школа англійської мови має одне відділення у Львові, проте навчальні класи постійно заповнені учнями. І навіть нещодавній локдаун не завадив навчальному процесу, щоправда заняття проходили дистанційно.

— Торік у листопаді ми звернулися до львівського центру надання послуг учасникам бойових дій з нашою пропозицією, — повідомила менеджерка London School of English у Львові Ніколетта Маринець. — І вже за кілька днів, після оцінювання рівня знань, учасники бойових дій та їхні діти розпочали навчання у нас. Ми стежимо за прогресом кожного студента, підтримуємо їх упродовж навчального процесу. Можу запевнити: всі учасники програми доклали максимум зусиль під час навчання і тому можуть продовжити вивчення англійської у новому семестрі, що стартував 8 лютого.

Зазвичай більшості учасників бойових дій, які навчаються у школі, англійська потрібна для працевлаштування в IT-сфері. Також навчаються в позаслужбовий час і чинні військові, яким англійська потрібна для службового користування чи для вищої посади.

— Вивчення іноземної, зокрема англійської, завжди мало попит серед ветеранів, — прокоментувала навчання представник львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Марія Прихід. — Після пропозиції школи наш центр зробив анонс щодо курсів вивчення англійської мови у себе на сторінці в соцмережі. Охочих було близько сотні, це як учасники АТО/ООС, так і їхні діти. Проте, аби відібрати лімітовану кількість, ми просили пред’явити нам мотиваційні листи, де претенденти зазначали для чого саме їм потрібна англійська. Тож обрали певних людей, які навчаються вже чотири місяці. Незабаром оголосимо черговий набір на курси.

Термін навчання в Лондонській школі англійської мови для дорослих віком від 18 років становить п’ять місяців з можливістю підвищення рівня знань. Для дітей від шести й до сімнадцяти років навчання триває один рік, також з можливістю продовження. Заняття проходять двічі на тиждень по півтори-дві години.

— Усі учасники бойових дій і діти з пільгової категорії мають високий потенціал і жагу до навчання, — говорить Томас Бартон. — Усі заняття викладачі проводять так, аби студентам було цікаво й вони швидше та якісніше засвоювали матеріал. І головне, їм це подобається.

Після закінчення навчання студенти отримають відповідний сертифікат школи про рівень володіння англійською мовою.

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook