ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах триває апробація Центру морально-психологічної підтримки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Лютого 2021, 14:41

У Збройних Силах України триває експеримент щодо трансформації системи морально-психологічного забезпечення та напрямків морально-психологічного впливу на особовий склад. У межах експерименту відбувається апробація Центру морально-психологічної підтримки Повітряних Сил, що був створений із використанням досвіду роботи подібних  структур в арміях країн-членів НАТО.

Основним завданням роботи Центру буде оперативне виявлення змін морально-психологічного стану особового складу військових частин під час виконання завдань за призначенням та своєчасне реагування на них. Як прокоментував кореспонденту АрміяInform полковник Олег Кудренко, начальник управління МПЗ Командування ПС, акцент у роботі структури ставиться не на пошуку недоліків, а на наданні допомоги командиру військового підрозділу та Командувачу в розв’язанні наявних проблем у колективах. У такий спосіб в американській армії працюють центри контролю бойового стресу, які є зовнішнім джерелом допомоги і насамперед створені для проведення профілактичних заходів.

Наразі триває робота представників Центру морально-психологічної підтримки Повітряних Сил у військових частинах цього виду ЗСУ.

– Роботу Центру організовано шляхом створення високомобільних груп внутрішніх комунікацій, які безпосередньо працюють у визначених військових підрозділах. Фахівці ЦМПП вивчають морально-психологічний стан особового складу та з’ясовують тенденції, які відбуваються в маленьких військових колективах. На підставі зібраної інформації проводять аналіз, за результатами якого надаються рекомендації щодо корегування роботи посадових осіб всіх рівнів, що своєю чергою сприяє ефективній роботі командирів (начальників). Варто зауважити, що високомобільні групи працюватимуть не лише в місцях постійної дислокації підрозділів, а й у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Апробація ефективності діяльності Центру морально-психологічної підтримки ПС триватиме до кінця квітня. За її результатами буде надано науковий висновок щодо доцільності впровадження подібної структури в Повітряних Силах Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Понад мільйон тонн продуктів для ЗСУ: як працює система DOT-Chain Food
Понад мільйон тонн продуктів для ЗСУ: як працює система DOT-Chain Food

За час роботи DOT-Chain Food було поставлено до українських військових більше мільйона тонн продуктів.

«Якби не троє дітей — я була б ще ближче до фронту»: історія медикині Жасмін
«Якби не троє дітей — я була б ще ближче до фронту»: історія медикині Жасмін

Медсестра-анестезист Жасмін працює на евакуації у 4-му медичному батальйоні 3-го корпусу.

«Там вас не питатимуть»: військовий розповів про різницю між українською та російською арміями
«Там вас не питатимуть»: військовий розповів про різницю між українською та російською арміями

Воювати доведеться — або під синьо-жовтим прапором зі своїм командиром, або під триколором гарматним мʼясом.

«Окупанти нам підносили БК»: бійці «Скелі» 67 днів трималися в Покровську, знищивши близько 50 загарбників
«Окупанти нам підносили БК»: бійці «Скелі» 67 днів трималися в Покровську, знищивши близько 50 загарбників

Всього троє бійців групи «Єнота» 67 днів тримали одну з ключових позицій у Покровську, відбиваючи постійні атаки значно численніших сил противника.

Підрозділи Лінії дронів знищують кожну четверту ціль на фронті
Підрозділи Лінії дронів знищують кожну четверту ціль на фронті

Нідерланди спрямували $880 млн на Лінію дронів, що дало змогу закуповувати FPV, ISR і дрони-бомбери для формування killzone на фронті. 

ВАКАНСІЇ
Старший розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Водій-електрик звукометричного комплексу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

--- ---