З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Сьогодні, 23 лютого, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова взяла участь в онлайн-круглому столі на тему «Деокупація України та Грузії: спільні зусилля двох держав, міжнародних організацій та інститутів громадянського суспільства». Захід був приурочений до 7-ї річниці тимчасової окупації АР Крим та міста Севастополь.
Про це повідомляє пресцентр МЗС України.
Учасники обговорили підходи України та Грузії до протидії російській агресії, відновлення їхньої територіальної цілісності та посилення політики невизнання, порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях обох країн. А також кроки, що вживають обидві держави для примушення Росії дотримуватися норм міжнародного права, зокрема шляхом консолідації підтримки міжнародної спільноти.
Еміне Джапарова презентувала бачення української сторони щодо започаткування та наповнення Кримської платформи, висловила сподівання на активну участь Грузії в цій ініціативі, зокрема участь на найвищому рівні в інавгураційному саміті 23 серпня 2021 році. Перша заступниця міністра ознайомила учасників заходу із рівнями, на яких працюватиме Кримська платформа, її пріоритетними напрямами, а також повідомила, що мета України полягає у формуванні коаліції держав, які приєднаються до ініціативи і допомагатимуть нашій державі тримати найвищий рівень політичного дискурсу щодо наслідків окупації Криму.
У своєму виступі Еміне Джапарова відзначила, що Грузія є стратегічним партнером України. Вона підтвердила прагнення поглиблювати політичний діалог на високому і найвищому рівнях між двома державами, а також налаштованість зміцнювати двосторонню співпрацю. Міністерка повідомила, що Україна, Грузія та Молдова вживають консолідованих зусиль у питаннях стратегічного розвитку Східного партнерства, що має враховувати європейські прагнення трьох асоційованих партнерів ЄС.
«України та Грузія є не тільки стратегічними партнерами, ми без слів розуміємо до деталей зовнішній та внутрішній контексти викликів одна одної. Насамперед через виклики безпеці. Цілком логічним є міжнародний рівень консолідації зовнішньополітичних зусиль, які покликані подолати зовнішню агресію та відстоювати територіальну цілісність. Це невід’ємні складові відновлення світового порядку», — підсумувала Еміне Джапарова.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
Начальник майстеpні (з ремонту озбpоєння та техніки), військовий
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…