За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…
Сьогодні, 16 лютого, на Харківщині на базі навчальної авіаційної бригади відбулися перші в цьому році польоти за участю командного складу та льотчиків-інструкторів військової частини.
Зокрема, під час льотних змін військові авіатори піднімалися в небо у складних метеоумовах на навчально-тренувальних літаках типу Л-39 «Альбатрос», вертольоті Мі-8. Також були відновлені польоти на військово-транспортних літаках Ан-26Ш.
— Цього року ми розпочали практику з командирських польотів, під час яких покращили свою льотну майстерність та вдосконалили навички керівного складу в організації, проведенні та забезпеченні польотів. Льотчики відпрацювали методику польотів у складних метеорологічних умовах на всіх типах літальних апаратів, які ми експлуатуємо. Також було відпрацьоване питання організації і взаємодії групи керівництва польотами з льотним складом, — розповів заступник командира військової частини з льотної підготовки підполковник Роман Куценко.
Авіатори виконали низку вправ, серед яких і здійснення посадки Ан-26Ш з імітацією відмови одного з двигунів. З усіма завданнями льотчики впоралися без помилок, підтвердивши свій професіоналізм.
Окрім цього, аби авіаційна техніка змогла безперешкодно піднятися в небо, великий обсяг робіт виконав особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення.
Незважаючи на погодні умови, силами особового складу ми забезпечили безперебійне проведення льотних змін: підготували злітно-посадкову смугу, льотне поле, авіаційну техніку, техніку аеродромно-технічного забезпечення тощо, — зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командира батальйону аеродромно-технічного забезпечення майор Павло Мовчан.
Слід додати, що вже на початку весни на базі навчальної авіаційної бригади розпочнуться планові польоти з курсантами льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
@armyinformcomua
Ще двох прихильників «русского міра» засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за корегування російських ударів по Миколаєву.
Безвідповідальність російських військових призвела до виявлення та знищення їхнього складу зі 120-мм мінами.
Найскладнішою морською операцією Головного управління розвідки МОУ було знищення найсучаснішого патрульного корабля окупантів «Сєргєй Котов».
Заступник міністра оборони генерал-лейтенант Микола Шевцов зустрівся з делегацією Командування НАТО з підготовки та надання допомоги в галузі безпеки Україні (NSATU) на чолі із заступником керівника Спеціальної місії NSATU бригадним генералом Вітольдом Бартошеком.
Бої в передмістях Києва були жорстокими. Саме вони вирішили долю столиці України і війни в цілому в 2022 році.
Із липня 2024 року танкер типу «Афрамакс» ІМО 9247443, без західного страхування, здійснює незаконне перевантаження нафти між танкерами просто у відкритому морі поблизу узбережжя Греції та Кіпру.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 25000 до 125000 грн
Тернопіль
Тернопільський РТЦК та СП
За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…