ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Посольство Франції cприятиме в реалізації проєктів з реабілітації українських захисників до мирного життя

Реабілітація
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2021, 13:39

Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен під час перебування на Сході України був вражений самовідданістю та стійкістю українських воїнів – чоловіків і жінок.

Про це він розповів під час зустрічі з Міністром у справах ветеранів України Юлією Лапутіною.

Українська міністерка відзначила важливість підтримки Французькою Республікою незалежності та територіальної цілісності України, важливу роль Франції  у «нормандському форматі» та політичну підтримку курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

− Ми зацікавлені в розвитку діалогу щодо обміну методиками фізичної та психологічної реабілітації тих, хто повертається з війни, налагодження контактів між ветеранськими організаціями Франції та України. Актуальним для України залишається питання доступності до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для ветеранів, які користуються інвалідними візками, зокрема спортивних залів та стадіонів, – зазначила Юлія Лапутіна.

Міністр у справах ветеранів України подякувала Франції за надану допомогу дітям загиблих захисників та діючих військовослужбовців у організації зимового табору «Спартанки» у с. Славське Львівської області, в якому минулого року відпочило 80 українських дітей віком від 11 до 13 років.

Вона також поділилася планами щодо створення Ветеранського фонду, який дозволить посилити належну підтримку наших захисників та їхніх родин і реалізацію ветеранських програм, зокрема, житлової допомоги постраждалим від війни на Донбасі.

За словами Етьєна де Понсена, Посольство Франціїй надалі буде опікуватися проблемами жінок-ветеранок, питанням гендерної рівності, зокрема, в контексті подолання соціальних стереотипів. Він також запевнив Юлію Лапутіну, що Франція продовжить підтримувати Україну і допомагати постраждалим на Донбасі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Володимир Зеленський зауважив, що Михайло Федоров глибоко займається питаннями щодо «Лінії дронів», працює дуже результативно в цифровізації державних послуг та процесів.

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на Лиманському напрямку знищили значну кількість ворожого транспорту та піхоти.

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

Боєць 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Тоцик» розповів, як це — сидіти під землею, чути кожен крок у кущах, працювати вдвох на позиції й приймати рішення за одну-дві секунди.

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 50000 грн

Житомир

115 ОБр Сил ТрО

Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Помічник пілота дронів

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

--- ---