ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Профільний комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроєкт щодо військового обов’язку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Лютого 2021, 16:03

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку  №3553.

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Законопроєкт спрямований на створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, упорядкування питань військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, забезпечення належного функціонування Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, запровадження нового виду військової служби – військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства про оборону, військовий обов’язок і військову службу, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Проєктом пропонується внести низку змін до Кодексу законів про працю України, Житлового кодексу Української РСР, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу, Кримінально-виконавчого кодексу, а також до 35 законів України.

За результатами розгляду народні депутати ухвалили рішення врахувати зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України та рекомендувати Верховній Раді України прийняти проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку №3553 у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції.

Нагадаємо, що проєкт Закону був прийнятий Верховною Радою за основу 15 вересня 2020 року.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Харківщині в полі знайшли тубус із нерозірваними авіаційними ракетами

На Харківщині в полі знайшли тубус із нерозірваними авіаційними ракетами

На Харківщині в полі виявили тубус із нерозірваними некерованими авіаційними ракетами (НАР). Підозрілий предмет помітили місцеві жителі й одразу повідомили рятувальників.

Денис Шмигаль: Додаткові видатки на оборону спрямують на цьогорічні пріоритетні потреби

Денис Шмигаль: Додаткові видатки на оборону спрямують на цьогорічні пріоритетні потреби

Видатки на сферу безпеки та оборони у 2025 році зростуть на 324,7 млрд грн. Цей фінансовий ресурс покриватиме цьогорічні пріоритетні потреби.

На Запоріжжі повідомлено про підозру колаборантам і офіцеру рф у катуванні цивільної

На Запоріжжі повідомлено про підозру колаборантам і офіцеру рф у катуванні цивільної

Прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру двом колаборантам із так званої «служби безпеки Запорізької області» та офіцеру збройних сил російської федерації у жорстокому поводженні із цивільною жінкою.

Зробив із церкви базу окупантів: про підозру повідомили священнику московського патріархату

Зробив із церкви базу окупантів: про підозру повідомили священнику московського патріархату

Прокурори Донецької обласної прокуратури заочно повідомили про підозру представнику релігійної організації, який допомагав ворогу встановлювати незаконну владу під час окупації Лиману. Його дії кваліфіковано як пособництво державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Верховна Рада збільшила видатки на оборону в держбюджеті на 325 млрд грн

Верховна Рада збільшила видатки на оборону в держбюджеті на 325 млрд грн

Верховна Рада України прийняла рішення внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» (реєстр. №14103).

«Після удару перекинувся і згорів»: дронарі знищили російський «сарай» під Горіховим

«Після удару перекинувся і згорів»: дронарі знищили російський «сарай» під Горіховим

Пілоти підрозділу «Асгард» 42-ї окремої механізованої бригади спільно з бійцями батальйону безпілотних систем «Перун» знищили російську броньовану машину типу «сарай» (МТ-ЛБ).

ВАКАНСІЇ

Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Старший оператор-дешифрувальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---