ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Новозбудований розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» вийшов у Чорне море на випробування

Новини Озброєння та техніка Події
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Січня 2021, 17:56

Це перший вихід у цьому році середнього розвідувального корабля проєкту «Лагуна» в акваторію Чорного моря. А загалом це вже третій вихід цього корабля, збудованого для потреб ВМС ЗС України.

Нагадаємо, що середній розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» закладено на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському» та спущено на воду 23 квітня 2019 року. Далі цей корабель на спеціальному плавучому доці доставлено Дніпром до Одеси для дообладнання на підприємстві «Судноверф Україна».

У морі представники суднобудівного підприємства «Кузня на Рибальському» разом з екіпажем перевірили можливості й технічну готовність матеріальної частини, зокрема головної енергетичної установки, вузлів і механізмів корабля, для роботи у відкритій акваторії. Крім того, тестовано роботу корабельних технічних засобів, перевірено їхню здатність до експлуатації в реальній обстановці.

Очікується, що після проведення всіх етапів державних випробувань, які заплановано на 2021 рік, середній розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» ввійде до сил постійної бойової готовності національного військового флоту.

Технічні характеристики корабля:

Довжина: 54,8 м

Ширина: 9,8 м

Водотоннажність: 1220 т

Швидкість: 11,6 вузлів

Дальність: 7200 миль

Автономність: 28 діб

Екіпаж: 29 осіб

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Вирити нору і сховатися на кілька днів»: на Покровському напрямку росіяни кидають в штурми щойномобілізованих
«Вирити нору і сховатися на кілька днів»: на Покровському напрямку росіяни кидають в штурми щойномобілізованих

На Покровському напрямку ситуація в зоні відповідальності 117-ї бригади ускладнюється. Це пов’язують з тим, що окупанти отримують поповнення.

Латвія передасть Україні нову партію бойових бронемашин CVR(T)
Латвія передасть Україні нову партію бойових бронемашин CVR(T)

Латвія розпочала передавати Україні партії бойових бронемашин CVR(T) для підсилення підрозділів рівня батальйону.

На Вінниччині зросла кількість постраждалих внаслідок вчорашнього обстрілу
На Вінниччині зросла кількість постраждалих внаслідок вчорашнього обстрілу

У Вінницькій області кількість постраждалих внаслідок вчорашньої російської атаки зросла до 18 осіб.

Президент України й міністр оборони Латвії обговорили посилення ППО та спільне виробництво дронів
Президент України й міністр оборони Латвії обговорили посилення ППО та спільне виробництво дронів

У Києві Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Латвії Андрісом Спрудсом.

У Києві відкрили пам’ятний знак на честь співробітників СБУ, які дають відсіч ворогу
У Києві відкрили пам’ятний знак на честь співробітників СБУ, які дають відсіч ворогу

На честь співробітників СБУ, які роблять свій внесок у героїчну боротьбу України з російськими окупантами, відкрили пам’ятний знак на Алеї захисників у Києві.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Психолог батальйону

від 30000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина 3035 НГУ

Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

Інспектор прикордонної служби, зв’язківець

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

--- ---