ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для військових водолазів ВМС України закупили сучасні гідрокостюми польського виробництва

14 Січня 2021, 9:17

Для посилення спроможностей навчально-матеріальної бази Водолазної школи та для більш якісної підготовки водолазів ВМС України закуплено 20 комплектів гідрокостюмів спеціального призначення. Йдеться про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу, які виготовлені польським підприємством Eques. Військовий стандарт якості виробництва: NATO AQAP 2110:2016.

Відповідно до тендерних процедур, до складу одного комплекту входить  гідрокомбінезон сухого типу, балон піддуву з редуктором і шлангом, шолом неопреновий, утеплювач, водолазні боти, сумка, сервісно-ремонтний комплект, сертифікати та, звісно, інструкція. Якщо говорити про гідрокомбінезони мокрого типу, то до кожного із закуплених десяти комплектів входить комбінезон основний, куртка-утеплювач та шолом.

Що ці гідрокостюми сухого та мокрого типу собою представляють? Їхнє функціональне призначення ‒ з їхньою допомогою виконуються навчально-тренувальні водолазні спуски, при цьому значно мінімізується вплив водного середовища на організм людини, забезпечується теплоізоляція та захист від можливих пошкоджень ділянок тіла тощо.

Вони є універсальними, надійними та придатними для використання водолазами під час практичних занять як в закритому басейні, так і у відкритій акваторії моря. Робоча температура води, при якій можна застосовувати гідрокостюми, складає від + 2 до + 25 градусів. Це дозволяє повною мірою виконувати завдання водолазам у воді у будь-яку пору року.

Крім того, технічні можливості, наприклад, гідрокомбінезонів мокрого типу спеціального призначення дозволятимуть водолазам виконувати практичні спуски під воду на глибину до 50 метрів. Ці костюми спеціально утеплені та виготовлені зі спеціального матеріалу неопрену, товщина основного комбінезона якого складає 5 мм.

Також важливою особливістю сучасних гідрокостюмів, приміром, сухого типу, є те, що до кожного їхнього комплекту входять спеціальні водолазні боти, які дають можливість ходити на ластах, виконувати роботи на грунті, а також забезпечувати надійне зчеплення на поверхні, наприклад, при роботі на мокрій палубі.

Нагадаємо нашим читачам, що цього року в планах Водолазної школи додатково запровадити два нові модулі водолазної підготовки. Це підготовка водолазів у шланговому водолазному спорядженні та підготовка водолазів спеціального призначення.

Крім того, для потреб школи планується закупівля необхідного сучасного водолазного спорядження, зокрема водолазного комплексу контейнерного типу, аварійно-рятувального і водолазного майна.  Передбачається, що матеріально-технічну базу підсилять гідравлічними інструментами, барокамерами  різних типів, спеціальним суднопідіймальним обладнанням, судно-понтонами та устаткуванням для підводного освітлення тощо.

Фото з мережі Інтернет

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: