ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Солдатам Бундесверу можуть зробити обов’язкову COVID-вакцинацію

Армії світу Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2021, 11:51

Керівництво німецької армії збирається прийняти рішення щодо  розширення обов’язкових щеплень, включаючи захист від коронавірусу.

Про це підтвердив агентству DPA речник Міністерства оборони Німеччини, повідомляє Укрінформ.

«Готується рішення щодо того, що можна і коли включити вакцинацію проти Sars-Cov-2 в портфель щеплень, обов’язкових у Бундесвері», − зазначили в пресслужбі.

Там уточнили, що  через особливі умови «тісного співіснування» під час несення служби, а також у колективних передислокаціях солдати піддаються порівняно вищому ризику зараження, ніж інші групи населення.

Зазначається, що в грудні головний лікар Збройних сил ФРН рекомендував включити вакцинацію проти коронавірусу до так званої вакцинації базового захисту від хвороб для всіх солдатів. Особливо актуальним  це є для місій за кордоном.

У Бундесвері є обов’язок робити профілактичну вакцинацію проти  деяких хвороб.

Про  те, що вакцинація проти коронавірусу буде добровільною, неодноразово повторював міністр охорони здоров’я ФРН Єнс Шпан. Про це говорила й канцлер Ангела Меркель.

Наразі в Німеччині триває вакцинація людей похилого віку, зокрема тих, хто перебуває в будинках для літніх людей, а також працівників цих закладів.

Загалом, як повідомили в міністерстві охорони здоров’я Німеччини, станом на 15 січня у ФРН було щеплено понад 1 млн людей.

Читайте нас в Telegram
«Флаговтик» не вийшов: у Куп’янську-Вузловому полонили російських танкістів
«Флаговтик» не вийшов: у Куп’янську-Вузловому полонили російських танкістів

Бійці 43-ї механізованої бригади захопили в полон двох солдатів 153-го танкового полку армії рф, яких начальство відправило на самовбивчу установку прапора.

Місто, що зникає: «королівські» бійці показали вражаючі кадри з Костянтинівки
Місто, що зникає: «королівські» бійці показали вражаючі кадри з Костянтинівки

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила зазнімкували, як Костянтинівка зникає під безперервним вогнем російської армії.

Понад 33 тисячі дронами: у березні було збито рекордну кількість ворожих БПЛА
Понад 33 тисячі дронами: у березні було збито рекордну кількість ворожих БПЛА

Дрони-перехоплювачи назбивали удвічі більше російських БПЛА, аніж у лютому.

За кожну «тварь» по $12 тисяч: на Буковині затримали ухилянтського «Ноя» з ковчегом
За кожну «тварь» по $12 тисяч: на Буковині затримали ухилянтського «Ноя» з ковчегом

Викрито протиправну групу, яка налагодила схему переправлення осіб до Молдови в обхід пунктів пропуску.

«Мене питали, чому я не здох»: ветеран війни після поранень продовжив службу в ТЦК
«Мене питали, чому я не здох»: ветеран війни після поранень продовжив службу в ТЦК

Військовослужбовець рівненського ТЦК та СП Володимир розповів, як до нього ставляться під час перевірок військово-облікових документів.

Пропонував допомогу в побуті військовим, а сам шпигував: на Харківщині посадили російського агента
Пропонував допомогу в побуті військовим, а сам шпигував: на Харківщині посадили російського агента

Проведе за ґратами 15 років чоловік, який під виглядом різноробочого збирав дані про ЗСУ на Ізюмському відтинку фронту.

ВАКАНСІЇ
Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Оператор відділення радіорозвідки

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

--- ---