ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ресепшн, як крок уперед армійських реформ і відкритості війська

Армія і суспільство Важливо Новини
Прочитаєте за: 4 хв. 15 Січня 2021, 14:49

«Доброго дня! Ми раді вас вітати у Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки! Чим можемо допомогти?» З цього починається робота з відвідувачами військової установи ЗСУ за новою системою «Єдиного вікна», що вже прозвали просто і лаконічно «ресепшн».

– Починаючи з листопада в обласному та кожному районному ТЦК та СП ми стали по-новому працювати з нашими гостями, – пояснює заступник військового комісара Харківського ОТЦК та СП з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу МПЗ та зв’язків з громадськістю підполковник Микола Шарий. – Черговий на ресепшні під час спілкування з візитером визначає проблемні питання, занотовує їх та переадресовує все відповідному фахівцеві. Далі відповідь надається одразу або ж визначається час для повторного прибуття відвідувача за, приміром, довідкою про участь у бойових діях. Адже на підготовку деяких документів потрібен певний час.

Він пояснив, що раніше відвідувачів зустрічали чергові ТЦК та СП, яких це відволікало від несення служби. До того ж гостям доводилося чекати на відповідь у тісному коридорі чи навіть на вулиці за різних кліматичних умов.

– У межах «Єдиного вікна» ми ще влітку 2020-го підготували необхідні приміщення, придбали сучасні меблі, оргтехніку. Так, в основній залі розташована відповідна стійка-ресепшн, в інших кімнатах є зручні місця очікування, кабінки для розмов із фахівцями за різними напрямками, туалет зі зручностями для людей з фізичними вадами. На стінах – корисна інформація. В розпорядженні гостей є копіювально-друкований пристрій, щоб вони могли зробити копії документів, а також телевізор, – розповів підполковник Микола Шарий.

Чергових на ресепшні призначають здебільшого з-поміж цивільних працівників. Приміром, у цивільної працівниці фінансового відділення Харківського ОТЦК та СП Олени Ляховка на місяць виходить не більше ніж два чергування.

– З впровадженням «Єдиного вікна» обсяги роботи з відвідувачами не зазнали особливих змін. Ми так само працюємо з візитерами у робочі дні з 8:30 до 16:30 без перерви. А от спілкування з ними тепер триває в затишних кабінках за столиками, а не в тісному коридорі. Це дуже зручно і сучасно. Всі, хто приходить по різні документи, задоволені нововведеннями, – зауважила працівник ЗСУ Олена Ляховка.

Один із цьогорічних відвідувачів Харківського ОТЦК та СП – підполковник у відставці Павло Сергійович понад рік не приходив у справах до військової установи. Проте в січні це таки довелося зробити.

– Як завжди, пішов до оперативного чергового, налаштувався на довге очікування й періодичне нагадування про себе. Та офіцер одразу направив мене до іншого входу, де мене зустріли з усмішкою, записали питання і запропонували присісти. Поки подивився новини по телевізору, прийшла жіночка з відділу соціального забезпечення і ми спокійно обговорили моє питання. Знаєте, якось відчув себе потрібним державі, залишився задоволеним. А те, що відтепер не обов’язково особисто приходити туди і деякі дрібні питання можна вирішити телефоном з черговим на ресепшні – взагалі крок уперед у плані військових реформ, – вважає офіцер у відставці.

За словами командування Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, як і раніше більшість відвідувачів є військовими пенсіонерами та особами, які перебувають на військовому обліку. Обидві категорії візитерів зробили чимало для України і тому заслуговують на такі добрі умови, які створено на ресепшні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог втратив понад тисячу солдатів та 20 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

Ворог втратив понад тисячу солдатів та 20 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати армії країни-агресора склали 1050 солдатів.

Ворог вигадав захоплення Куп’янська та Ямполя — Генштаб ЗСУ

Ворог вигадав захоплення Куп’янська та Ямполя — Генштаб ЗСУ

Керівництво держави-терориста продовжує продукувати дешеві інформаційні провокації. Зокрема, начальник Генерального штабу рф Герасімов у доповіді правителю російської федерації повідомив про нібито повне захоплення населених пунктів Куп’янськ Харківської області та Ямпіль на Донеччині.

«За незламність»: сапер «Циган» зі 117-ї бригади ТрО отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

«За незламність»: сапер «Циган» зі 117-ї бригади ТрО отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу інженерної роти 117-ї окремої бригади територіальної оборони Роман Лебедєв має незвичний подвійний позивний — «Циган» і «Хохол».

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.

ВАКАНСІЇ

Кухар

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Пиляр

від 20500 до 22000 грн

Дубно

Військова частина А0451

Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---