ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Армія у 2008-му і зараз – це «небо і земля», як у плані бойової підготовки, так і забезпечення»

Life story ООС
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Січня 2021, 12:33

Багатодітний донеччанин Юрій вже рік служить в «Айдарі». До цього лише проходив строкову службу у далеких вже 2008-2009 роках. Каже, армія тоді й зараз – «небо і земля», як у плані бойової підготовки, так і забезпечення, повідомляє пресслужба ООС.

– Найбільше радують зміни у бойовій підготовці, – говорить Юрій. – Коли служив строкову, до війни нас готували здебільшого тільки на папері. Наразі ж бойова, фахова підготовка на висоті. Те, що нині достойне харчування, речове, грошове забезпечення – звісно, радує. Та це питання другорядне.

Воїн розповідає, що навіть під час ротацій на передову бойова підготовка у підрозділі проводиться регулярно. Особливо важливо це тепер, під час перемир’я. Адже бойових зіткнень з ворогом майже не відбувається.

Юрій не планує полишати військо. Коли закінчиться контракт, обов’язково підпише наступний. І хоч сім’я спочатку не надто охоче відпускала чоловіка на війну, нині старший син уже серйозно заявляє про плани стати танкістом. Та й молодший під час татової відпустки не знімає його форму. Лише донька не планує бути військовою. Принаймні, поки що.

– Приємно тішить, що ставлення місцевих до війська змінюється на краще. У рідному Покровську, що на Донеччині, все більше людей, знайомих, друзів, сусідів розпитують, морально підтримують, тиснуть руку, дякують за службу. Це надихає. І так має бути.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ювілейна здобич: десантники 25-ї бригади збили соту ZALA ворога

Ювілейна здобич: десантники 25-ї бригади збили соту ZALA ворога

Розрахунок зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади у вихідні збив «ювілейну» — соту від початку року — ворожу розвідувальну ZALA.

Три роки за ґратами отримав харків’янин, котрий ховався від мобілізації

Три роки за ґратами отримав харків’янин, котрий ховався від мобілізації

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Немишлянської окружної прокуратури м. Харкова 42-річного чоловіка визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

$15 000 за шлях у гори: прикордонники затримали групу переправників ухилянтів

$15 000 за шлях у гори: прикордонники затримали групу переправників ухилянтів

На українсько-румунському кордоні ліквідовано канал незаконного переправлення ухилянтів, організатором якого виявився чинний військовослужбовець Збройних Сил України, що самовільно залишив місце служби та перебуває в розшуку.

На Харківщині в полі знайшли тубус із нерозірваними авіаційними ракетами

На Харківщині в полі знайшли тубус із нерозірваними авіаційними ракетами

На Харківщині в полі виявили тубус із нерозірваними некерованими авіаційними ракетами (НАР). Підозрілий предмет помітили місцеві жителі й одразу повідомили рятувальників.

Денис Шмигаль: Додаткові видатки на оборону спрямують на цьогорічні пріоритетні потреби

Денис Шмигаль: Додаткові видатки на оборону спрямують на цьогорічні пріоритетні потреби

Видатки на сферу безпеки та оборони у 2025 році зростуть на 324,7 млрд грн. Цей фінансовий ресурс покриватиме цьогорічні пріоритетні потреби.

На Запоріжжі повідомлено про підозру колаборантам і офіцеру рф у катуванні цивільної

На Запоріжжі повідомлено про підозру колаборантам і офіцеру рф у катуванні цивільної

Прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру двом колаборантам із так званої «служби безпеки Запорізької області» та офіцеру збройних сил російської федерації у жорстокому поводженні із цивільною жінкою.

ВАКАНСІЇ

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Розвідник-навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

військовослужбовець ( не вагайся, а зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

--- ---