ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Піхотинці бригади імені гетьмана Виговського завершили спільні з прикордонниками навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Грудня 2020, 13:30

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась заключна конференція, на якій підбили підсумки навчань  бригади імені гетьмана Івана Виговського у межах «Об`єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна»  (JMTG-U) та місії ЮНІФАЄР.

Як розповів керівник пресслужби МЦМБ капітан  Віталій Ілик, особливістю навчань була спільна робота піхотинців із прикордонниками та  дії з елементами антитерористичної операцій на ділянці для боїв в умовах міської забудови.

– Це перше довготривале навчання такого масштабу для підрозділів Державної прикордонної служби після досвіду, набутого на цьогорічному міжнародному навчанні RAPID TRIDENT. Для нас воно важливе можливістю спільної підготовки з бойовим підрозділом Збройних Сил України та суворим дотриманням стандартів НАТО під час виконання завдань, − так окреслив результати співкерівник навчань від ДПС України полковник Анатолій Дорошець. − Підрозділи прикордонників прийматимуть участь у спільних навчаннях і в прийдешньому році й за таку можливість хочу подякувати Командуванню Сухопутних військ ЗС України та іноземним партнерам.

Навчання у межах JMTG-U продовжать на початку наступного року  військовослужбовці 24-ї  механізованої бригади.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram