ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олег Уруський: «Мінстратегпром і “Укроборонпром” мають спільне бачення трансформації Концерну та оборонної промисловості»

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Грудня 2020, 15:52

Про це під час пресконференції «Стратегія спільних дій у сфері реформування оборонно-промислового комплексу. Законопроєкт про трансформацію галузі. Виконання держоборонзамовлення», яка відбулася в інформагентстві «Інтерфакс-Україна», зазначив віцепрем’єр-міністр України — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

— Після зміни керівництва концерну «Укроборонпром» у нас немає жодних розбіжностей у баченні реформування і концерну, і оборонної промисловості загалом. У нас є повне взаєморозуміння з генеральним директором Юрієм Гусєвим.

За його словами, в останні дні відбулася низка важливих переговорів і нарад, зокрема під керівництвом голови секретаріату Ради безпеки і оборони та прем’єр-міністра, за підсумками яких можна зробити такий висновок.

Зі свого боку це підтвердив і гендиректор ДК «Укроборонпром».

— Ми одна команда, яка реалізує завдання Президента України з трансформації ОПК і «Укроборонпрому». І в цьому сенсі у нас є повністю спільна думка щодо подальшої трансформації й корпоратизації підприємств, які входять наразі до «Укроборонпрому». І ми цей процес уже розпочали», — наголосив Юрій Гусєв.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram