ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Берегинею в погонах – 2020» стала слухачка Української військово-медичної академії

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2020, 9:40

У місті Хмільник, що у Вінницькій області, завершився конкурс серед жінок-військових медиків «Берегиня в погонах – 2020». За рішенням журі, корону переможниці здобула слухачка факультету підготовки військових лікарів УМВА молодший лейтенант медичної служби Анастасія Гілевич. Першою віцеміс стала медична сестра клініки ушкоджень Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону молодший сержант Юлія Огороднік, а віцеміс – начальник медичної служби центру дальньої радіонавігації з  Вінниці капітан медичної служби Олена Миколайчук.

У фінальній частині конкурсу за почесне звання «Берегиня в погонах» змагались лікарі та медичні сестри, які представляють різні військово-медичні установи оборонного відомства та медичні служби бригад Збройних Сил України. Чимало з них є учасницями бойових дій. У перший день фінальних змагань учасниці показали свої професійні вміння з тактичної медицини та змагались у силових вправах.

У другий день фінального відбору 11 тендітних конкурсанток представили глядачам відеопрезентацію «Моя професія – військовий медик», де кожна з них розповіла про свій шлях у професію. Після цього фіналістки продемонстрували свої творчі здібності. Вони натхненно читали вірші, співали, танцювали, презентували вишиті власноруч картини та ікони. А одна з красунь, старший ординатор хірургічної клініки ВМКЦ СР майор медичної служби Вікторія Паламарчук, вразила присутніх відеопрезентацією свого недівочого хобі – Вікторія є байкеркою з тривалим стажем.

Хтось почувався на сцені як риба у воді, а хтось, попри те, що має досвід виконання обов’язків у районі проведення АТО та ООС, помітно хвилювався.

Перші три сходинки п’єдесталу слави військовослужбовиць-медиків посіли згадані офіцери та сержант, утім, титули переможниць отримала кожна з учасниць. Отже, у номінації «Міс професійна досконалість» перемогу здобула майор медичної служби Вікторія Паламарчук (м. Дніпро), у «Міс чарівність» — сержант Любов Торчинович (м. Львів), «Міс глядацьких симпатій» стала сержант Ярослава Юрчук (м. Миколаїв), «Міс творчість» — молодший лейтенант медичної служби Наталя Бойко (м. Київ),  «Міс грація» — сержант Анастасія Саміцька (Одещина), «Міс фото» — старший сержант Мар’яна Жук (м. Біла Церква), «Міс чарівна усмішка» — сержант Лідія Краєвська (м. Київ), а «Міс Хмільник» – лейтенант медичної служби Ольга Савків.

На церемонію нагородження дівчата одягли вечірні сукні і вкотре довели: вони є не лише високопрофесійними фахівцями та військовослужбовцями, а й чарівними жінками, які здатні вражати своєю красою.

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент обговорив із прем’єр-міністеркою Данії переговорний процес та гарантії безпеки для України

Президент обговорив із прем’єр-міністеркою Данії переговорний процес та гарантії безпеки для України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Під час спілкування сторони детально обговорили поточну ситуацію в переговорному процесі, а глава держави поінформував про ключові аспекти переговорної позиції України.

«Крота», який допомагав ворогу обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині, ув’язнять на 13 років

«Крота», який допомагав ворогу обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині, ув’язнять на 13 років

За матеріалами СБУ 13 років за ґратами отримав російський «кріт», який допомагав рашистам обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині

Сили оборони зірвали спробу прориву окупантів у напрямку Добропілля

Сили оборони зірвали спробу прориву окупантів у напрямку Добропілля

Сили оборони України відбили чергову спробу прориву російських військ у напрямку Добропілля та завдали противнику значних втрат у техніці й живій силі.

Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил оборони

Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил оборони

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовослужбовцям Сил оборони України за мужність, героїзм і результати, досягнуті під час бойових дій проти російських окупантів.

Сили оборони уразили низку логістичних об’єктів та зосередження «спецназівців» ворога

Сили оборони уразили низку логістичних об’єктів та зосередження «спецназівців» ворога

Підрозділи Сил оборони України в ніч на 26 грудня 2025 року уразили цілі противника на тимчасово окупованій території Донецької області.

Підтримка України й дипломатичні зусилля: Володимир Зеленський провів розмову з прем’єр-міністром Естонії

Підтримка України й дипломатичні зусилля: Володимир Зеленський провів розмову з прем’єр-міністром Естонії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Премʼєр-міністром Естонії Крістеном Міхалом, під час якої сторони обговорили поточну дипломатичну ситуацію та подальшу підтримку України.

ВАКАНСІЇ

Електрозварник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Номер обслуги 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів у 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---